Leto sa pomaly chýli ku koncu, no to nikomu vôbec nebráni, aby sa mohol vydať na rôzne dobrodružstvá. Všetky zážitky si mnohí radi uchovávajú ako spomienku, ktorú im môže teraz natočiť akčná kamera za neuveriteľne nízku cenu. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Pri prehliadaní e-shopov s akčnými kamerami veľa zákazníkov zisťuje, že ich vytúžený produkt je omnoho drahší, ako by si predstavovali. Teraz sa ale naskytá jedinečná možnosť zaobstarať si jeden takýto model za cenu, ktorá zrejme nemá konkurenciu. Táto akčná kamera je vhodná na natáčanie videí ako pri rôznych športových aktivitách, tak aj pod vodou. Videozáznam dokáže nakrútiť vo FullHD rozlíšení pri 30 fps s 12 MPx snímačom. K dispozícii je však aj 720p HD video pri 60 fps.

zdroj fotografie: TomTop

Vďaka širokým možnostiam je možné vytvoriť video tiež v časovej slučke. S podporou tzv. „anti-shake“ funkcie sa nemusíš báť, že by boli zábery rozmazané. Natáčať môžeš aj pohybujúce sa objekty, ktoré táto akčná kamera zachytí s detekciou pohybu. Všetky zachytené videá či fotografie je možné si prezrieť buď na 2″ LCD obrazovke, alebo stačí vybrať pamäťovú kartu a zhliadnuť ich v počítači, kam ich však môžeš poslať aj prostredníctvom Wi-Fi.

zdroj fotografie: TomTop

Pamäťová microSD karta môže dosahovať kapacitu aj viac ako 32 GB, no v balení nie je zahrnutá. Napájanie tejto akčnej kamery zabezpečuje 900 mAh batéria. Jej ovládanie taktiež nie je ničím zložitým a ak aspoň trocha ovládaš angličtinu, tak s ním nebudeš mať absolútne žiaden problém. V nastaveniach je možné prispôsobiť si mnohé funkcie ako expozícia, ISO, vyváženie bielej farby, ale aj ostrosť obrazu či rozlíšenie fotografie.

zdroj fotografie: TomTop

Kúpiť FullHD akčnú kameru za 13 €
Zľavový kupón WASC8

Možností je naozaj dosť a stačí ich len využiť a obstarať si túto akčnú kameru za fantastickú cenu. V nej je zahrnuté aj bohaté príslušenstvo ako držiak na prilbu, bicykel či vodotesné púzdro. V obchode TomTop.com sa cena tejto kamery vďaka nášmu kupónu WASC8 pohybuje na úrovni menej ako 14 €, pričom za dopravu vôbec nemusíš platiť. Vďaka nízkej hodnote sa tak netreba obávať ani dodatočných poplatkov pri doručení.

Kupón uplatníš v košíku nasledovne:

zdroj fotografie: Screenshot/TomTop

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
14%
Páči sa mi to
19%
Chcem to
19%
Mám to
14%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
33%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]
 • radovan ondrus

  Tiež som to objednal z WISH a je to hrozne. Fotky niečo ako WGA alebo horšie, okolo 13mpx to ani nešlo. A video nieje ani zdaleka širokouhlé ako to je pri športových kamerách, práve naopak z ruky je problém odfotiť selfie aby tam bola celá tvár.
  Je to niečo akoby ste kupovali telefón v Dráčiku.

 • Aleš

  Prosím vás kúpil si už niekto tuto kameru ale redakcia otestovala? Nerad by som kúpil len “ akčný popis “
  Ďakujem

  • Feri

   ano, kúpil… nekupuj…je to šhunt…tak na úrovni vga kvality, zvuk ako z plechového suda… hodí sa max na pár záberov spod hladiny na jemné ozvláštnenie videa točeného z iného kvalitnejšieho zariadenia ktoré nechceš riskovať že ho poškodíš nejakou akčnou činnosťou… a zvuk na podmaz dáš z iného zdroja… pre mňa tak cca 20 min v roku používania celkovo.. (to prežijem)

 • destro7412

  Komerční článek. Ostuda

 • Jakub Otepka

  Zdravim…je k tomu potreba nejaky software pro komunikaci s PC ? Protoze po pripojeni k PC mi to WIN 7 64bit zahlasi ze zarizeni nebylo rozpoznano… Dekuji.