Spoločnosť Meizu predstavila vylepšený model MX4 Pro už pred nejakým piatkom. Ako prvý na rad prišli zákazníci v domovskej Číne a po krátkom čase nasledovali aj zákazníci v Európe. Teraz tento nadupaný smartfón kúpite aj na Slovensku, síce za vyššiu cenu no s plnou 2-ročnou zárukou.

MEIZU MX4 PRO môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Meizu MX4 Pro kúpite v SmarZero.sk za cenu 377 eur

Meizu MX4 Pro je priamym konkurentom pre vlajkové lode od renomovaných výrobcov ako LG, Sony alebo Samsung, čo dokazuje aj výbava, s ktorou prichádza. „Slovenská“ cena začína v e-shopoch na 499 €. Pod telom s puncom luxusu a so spracovaním z prémiových materiálov sa nachádza procesor Exynos 5430 spolu s 3 GB RAM a batériou o kapacite 3350 mAh. Na prednej strane nájdeme v čítačku odltačkou prstov a 5,5-palcový displej s 2K rozlíšením. Na zadnej strane nájdeme kvalitný 20,7 MPx objektív, ktorý spĺňa tie najvyššie parametre.

meizu-mx4-pro

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

V softvérovej výbave nájdeme Android 4.4.4 s aktualizáciou na najnovší Android 5.0, ktorá bude dostupná v priebehu leta. Nechýba ani podpora pre medzinárodné LTE siete. Meizu MX4 Pro určite patrí medzi to najlepšie, čo môžete na trhu momentálne nájsť a s určitosťou môžem povedať, že sa jedná o jeden z najlepších čínskych smartfónov, ak nie o ten najlepší.

Zdroj: Heureka.sk

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP