Nadupaný Meizu MX4 Pro kúpite už aj na Slovensku

Teraz čítate
Nadupaný Meizu MX4 Pro kúpite už aj na Slovensku

Spoločnosť Meizu predstavila vylepšený model MX4 Pro už pred nejakým piatkom. Ako prvý na rad prišli zákazníci v domovskej Číne a po krátkom čase nasledovali aj zákazníci v Európe. Teraz tento nadupaný smartfón kúpite aj na Slovensku, síce za vyššiu cenu no s plnou 2-ročnou zárukou.

MEIZU MX4 PRO môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Meizu MX4 Pro kúpite v SmarZero.sk za cenu 377 eur

Meizu MX4 Pro je priamym konkurentom pre vlajkové lode od renomovaných výrobcov ako LG, Sony alebo Samsung, čo dokazuje aj výbava, s ktorou prichádza. „Slovenská“ cena začína v e-shopoch na 499 €. Pod telom s puncom luxusu a so spracovaním z prémiových materiálov sa nachádza procesor Exynos 5430 spolu s 3 GB RAM a batériou o kapacite 3350 mAh. Na prednej strane nájdeme v čítačku odltačkou prstov a 5,5-palcový displej s 2K rozlíšením. Na zadnej strane nájdeme kvalitný 20,7 MPx objektív, ktorý spĺňa tie najvyššie parametre.

meizu-mx4-pro

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

V softvérovej výbave nájdeme Android 4.4.4 s aktualizáciou na najnovší Android 5.0, ktorá bude dostupná v priebehu leta. Nechýba ani podpora pre medzinárodné LTE siete. Meizu MX4 Pro určite patrí medzi to najlepšie, čo môžete na trhu momentálne nájsť a s určitosťou môžem povedať, že sa jedná o jeden z najlepších čínskych smartfónov, ak nie o ten najlepší.

Zdroj: Heureka.sk

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
100%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
  • kiko

    500€??? To je celkom pecka v porovnani so smartzero kde ho maju o 30% lacnejsi…