Aj napriek tomu, že počítačoví hráči často radi poukazujú na výhody hrania na PC oproti herným konzolám, práve na konzolách je k dispozícií veľa exkluzívnych hier, ktoré sa nedostanú mimo domovskú platformu. V týchto dňoch sa na Twitteri objavili špekulácie, že Bloodborne, jeden z kľúčových titulov na PlayStation 4, by sa mal objaviť v remastrovanej podobe na PlayStation 5 a PC.

Podľa správy v RespawnFirst bude hra predstavená v priebehu nasledujúcich desiatich mesiacov až jedného roka. Oficiálne oznámenie malo prebehnúť počas avizovanej udalosti s názvom PlayStation 5 event, ktorý bol naplánovaný na 5. júna.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu v USA sa však v Sony rozhodli, že bude potrebné nájsť iný čas aj miesto. Všetky dostupné informácie o PlayStation 5 sme zhrnuli v jednom z našich článkov.

Nový dátum zatiaľ známy nie je a zároveň ani žiadna z informácií o portovaní Bloodborne na PC nie je oficiálna a potvrdená. Bloodborne je spolu s ďalším exkluzívnym titulom Horizon Zero Down jednou z najlepšie hodnotených hier na PlayStation 4.

Prečítaj si tiež
PlayStation mení svoju stratégiu. Zdroje potvrdzujú, že na PC príde ďalšia exkluzívna hra

Práve druhý spomínaný titul bol pred časom tiež ohlásený pre PC platformu. Reakcie hráčov na seba nedali dlho čakať a mnoho z nich to považovalo za podraz zo strany Sony. Uvidíme, či sa takáto situácia zopakuje.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom