Na Facebooku boli oficiálne uverejnené detaily o Xiaomi Yi Action Camera 2

banner-redmi3proXiaomi nám počas rokov už dokázalo, že je odborníkom takmer na všetko. Do ktoréhokoľvek trhu sa pustia, vždy prinesú kvalitný produkt za parádnu cenu. Inak tomu nie je ani na trhu s akčnými kamerami, ktorému aktuálne s prehľadom dominuje spoločnosť GoPro. Xiaomi však tentoraz tasí všetky zbrane s novinkou Xiaomi Yi Action Camera 2.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Na facebookovej stránke dcérskej firmy Xiaomi, Yi Camera, sa objavila malá súťaž, v ktorej môžete hádať presné informácie o novej kamere, od špecifikácií po cenu a dátum vydania. Víťaz získa novú kameru úplne zadarmo. Priložená bola malá pomôcka, kde sa objavili najzákladnejšie informácie o novej kamere a zdá sa, že predchádzajúce úniky informácií opäť nesklamali.

Xiaomi Yi Action Camera môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

 

Zariadeniu bude dominovať 12 MPx senzor od Sony (IMX 377), ktorý bude uložený za 7 vrstvami šošoviek. Novinka bude schopná natáčať 4K videá pri 30 fps, či slow-motion v HD rozlíšení pri 240 fps. Vítaným vylepšením oproti predchodcovi je 2,2–palcový dotykový displej s rozlíšením 640 x 360 pixelov a hustotou 330 ppi. Na spracovávanie dát bude slúžiť dvojjadrový Ambarella A9SE75 procesor. Dlhú výdrž batérie zaistí batéria s kapacitou 1400 mAh. Pre detailnejšie špecifikácie a porovnanie s GoPro Hero 4 kliknite sem.

Zdroj: Gizmochina.com, Facebook

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]