banner-pixelMotorola ponúka k svojim smartfónom Z línie špeciálne moduly na rôzne účely. Moto Mods majú za úlohu vylepšiť fotoaparát či reprodukovať ešte kvalitnejší zvuk. Teraz do tejto rodinky modulov pribudol aj špeciálny dok do auta a externá batéria.

Spoločnosť predstavila ďalšie dva kúsky do svojej zbierky doplnkových modulov. K dispozícií tak čoskoro bude prídavná batéria „Mophie Juice“ s kapacitou až 3000 mAh, s ktorou vydrží smartfón pracovať oveľa, oveľa dlhšie. Navyše má nový modul aj USB-C konektor, čo znamená, že ju môžete nabíjať aj počas pripojenia k smartfónu. Za tento užitočný kúsok si budúci majitelia zaplatia 75 €. O niečo lacnejší je špeciálny dok do auta. Druhou predstavenou novinkou je špeciálny dok „Incipio“, ktorý sa taktiež pripája k smartfónom z rady Moto Z.

moto-mods-mophie

Ten umožňuje používateľovi pripojiť svoj smartfón k multimediálnemu systému v aute. Počas toho je možné nabíjať batériu, či prehrávať obľúbenú hudbu prostredníctvom 3,5 mm audio jacku. Spôsob upevnenia doku nie je vôbec výnimočný. Prichytáva sa k vetracím otvorom v interiéri buď horizontálne, alebo vertikálne. Okrem spoľahlivého upevnenia pomocou magnetov je k dispozícií aj funkcia Android Auto, ku ktorej sa smartfón po zablokovaní pripojí a uľahčí tak používateľovi ovládanie celého systému. Dok príde na trh s cenovkou 61 €.

TIP: Android Auto odteraz využijú aj majitelia starších automobilov

moto-mod-mophie

Oba moduly majú byť čoskoro dostupné, no touto dvojicou to však ani zďaleka nekončí. Výrobca tvrdí, že už v budúcom roku plánuje zvýšiť výrobu a ponuku Moto Mods. Každý štvrťrok by sme tak mohli vidieť až 4 nové moduly s rôznymi funkciami. K rozšíreniu týchto užitočných pomocníkov pomôže aj kampaň založená práve na zlepšenie ich vývoja.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP