Najnovšia vlajková loď čínskeho Xiaomi, Xiaomi Mi 8, je na trhu už nejaký ten piatok a stáva sa jedným z najpredávanejších čínskych smartfónov súčasnosti.

Takmer 100 € zľava

Vlajková loď Xiaomi Mi 8 ponúka všetko to, čo by si od top modelu výrobcu očakával. Vysoký výkon, skvelý fotoaparát a množstvo ďalších vychytávok, ktoré smartfón o čosi odlišujú od konkurencie. Vďaka svojej nízkej cene je smartfón predajným trhákom a už sa podarilo predať vyše 1 milión kusov.

Toto číslo neustále narastá a pomôcť mu môžeš aj ty. Za 326 € totiž môžeš získať Xiaomi Mi 8 64 GB v jedinečnej modrej farbe za skvelú cenu, a to len vďaka kupónu GBMPKBG2, ktorý aplikuje 34 % zľavu. Pri objednávaní nezabudni zvoliť dopravu EU Priority Line, ktorá zaručuje dodanie bez ďalších poplatkov.

Kúpiť Xiaomi Mi 8 64 GB v modrej farbe v akcii len za 326 €
Kupón vo FonTech Shope

Na toto všetko sa môžeš tešiť

Displej prichádza s uhlopriečkou 6,21″ a ide o Super AMOLED od Samsungu. Na hornej strane ho zdobí kontroverzný výrez v displeji, ktoré je však možné softvérovo skryť. Procesorom je známy Snapragon 845, ktorý je doplnený o 6 GB RAM a 64 GB vnútornej pamäte. Predný fotoaparát má rozlíšenie 20 MPx a je to vôbec prvým Androidom, ktorý prichádza s 3D rozpoznávaním tváre (pomocou infračervenej kamery a snímania až 4096 bodov na tvári).

Zadný fotoaparát je duálny s rozlíšením 12 MPx a kvalitou sa radí medzi najlepšie fotoaparáty na trhu. Primárny snímač má svetelnosť f/1,8 a veľkosť pixelov 1,4 μm. Sekundárny má veľkosť pixelov 1 μm a svetelnosť f/2,4.  Ten dosiahol v hodnotené DxOmark výborné skóre 105 bodov.

Xiaomi Mi8 prichádza tiež s vylepšeným duálnym GPS modulom, ktorý ponúkne vysokú presnosť. Nový modul prináša odchýlku len 30 cm. Lepší signál a presnosť oceníš predovšetkým v zastavaných mestách, v budovách, prípadne na horách či v lese. Nechýba ani podpora VoLTE či Bluetooth 5.0. Batéria má kapacitu 3400 mAh a podporuje rýchle nabíjanie Quick Charge 4+. Konečne sme sa tiež dočkali kompletnej podpory LTE v Európe a to vďaka prítomnosti B20 pásma.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú