Gearbest si pre teba pripravil akčnú ponuku k 11. novembru. Modely od značky Vkworld teraz nájdeš v úžasnej zľave. No ponáhľaj sa, idú skutočne na dračku! 

Vkworld Mix Plus

Veľmi zaujímavým modelom v tejto ponuke je práve bezrámikový Vkworld Mix Plus. Gearbest už predal tisíce kusov a získava mnoho pozitívnych ohlasov. Telefón je skonštruovaný s dvojitým sklom na prednej a zadnej strane.

Ponúka 5.5″ displej, 4-jadrový procesor MediaTek MT6737, 3 GB pamäť RAM a rovnako aj 32 GB úložisko. V zadu nájdeš 13 MPx fotoaparát a čítačku odtlačkov prstov, respektíve vpredu 8 MPx selfie kameru. Poteší aj Android 7.0 Nougat. Teraz ho môžeš kúpiť v skvelej zľave iba za 90.28 €!

Kúpiť Vkworld Mix Plus

Vkworld S8

Ďalším zaujímavým kúskom je Vkworld S8, ktorý prichádza s bezrámikovým Full HD displejom s uhlopriečkou 5.99″ a pomerom strán 18:9. Vo vnútri nájdeš 8-jadrový procesor MTK6750T, 4 GB pamäť RAM a 64 GB úložisko. Parádu výdrž sľubuje aj batéria s kapacitou až 5500 mAh.

Vzadu nájdeš duálny 16 a 5 MPx fotoaparát a vpredu zas 13 MPx snímač. Takisto sa môžeš tešiť na Android 7.0 a všetky LTE frekvencie, ktoré využívame na Slovensku. Cena je rovnako poriadnym lákadlom.

Kúpiť Vkworld S8 za 146.01 €

Toto nesmieš zmeškať!
Výpredaj pri príležitosti Black Friday

Tie najlepšie ceny na trhu len počas Black Friday. Nezmeškaj to!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú