V poslednom čoraz viac čínskych výrobcov začína predávať smartfóny s veľkými kapacitami batérií. Jedným z nich bude aj výrobca Mlais, ktorý sa za krátku dobu dostal do povedomia širokého okruhu ľudí. Mlais chystá model MX Base, ktorý môžeme poznať pod názvom Mlais MX. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Mlais MX Base zaujme najmä jeho batériou, ktorá má kapacitu až 4800 mAh. Smartfón pritom môže fungovať aj ako externá nabíjačka pre iný smartfón, resp. môže nabíjať aj iné smartfóny. Výrobca udáva výdrž 3 dni pri vyššej záťaži a 1 týždeň v pohotovostnom režime. Batéria smartfónu príde aj s podporou rýchleho nabíjania, no výrobca zatiaľ neuviedol konkrétne čísla.

mlais_mx-4
Čo sa týka ostatných špecifikácií, Mlais MX Base príde so štvorjadrovým procesorom MediaTek MT6735 s taktom 1,3 GHz a 64-bitovou architektúrou. Prednú stranu bude tvoriť 5″ HD displej a procesor bude dopĺňať 2 GB operačná pamäť RAM. Vnútorná pamäť príde s kapacitou 16 GB a k dispozícii bude aj slot pre microSD karty do 64 GB. Na zadnej strane nájdeme 8 MPx fotoaparát, na prednej zasa 5 MPx kameru.


MX Base bude bežať na najnovšom Androide 5.1 Lollipop a pre používateľov bude dostupný aj infraport pre ovládanie domácich spotrebičov. Celkové rozmery Mlais MX Base sú 145.8 x 71.5 x 9.9 mm. Poteší aj podpora 4G LTE sietí v pásmách B1/3/7/20 (800/1800/2100/2600 MHz). Cena tohto smartfónu sa bude pohybovať na úrovni 125 €.

Zdroj: Mlais

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú