MIUI 8 Global ROM je tu! Xiaomi povoláva do akcie zdatných testerov

banner-mi5Jedna z najpopulárnejších grafických nadstavieb Androidu, MIUI, tento rok dosiahla už svoju 8. generáciu. Čínsky gigant sa rozhodol pre radikálnejšie úpravy, ktoré rozdelili fanúšikov na dva tábory. Jedny sa zhodli, že úpravy sú veľmi dobré a povyšujú MIUI na novú úroveň, no druhá skupinka má opačný názor a karhá Xiaomi za príliš detský dizajn.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Tak či onak, nová generácia nadstavby je tu a musíme sa s tým stotožniť. Po uvedení čínskej ROM sa k slovu dostáva aj tá globálna, ktorá ponúka hneď niekoľko výhod oproti čínskej verzii. Používateľov poteší plnohodnotná integrácia Google služieb a medzinárodné jazyky vrátane slovenčiny a češtiny, no preklad nie je úplne dokončený. Vzhľadom na to, že oficiálne uvedenie do plnej prevádzky bude až 17. júna, výrobca využíva svojich fanúšikov na testovanie nového systému. V prípade, že by ste radi vyskúšali MIUI 8, navštívte tento odkaz a jednoducho sa prihláste do testovania.

Xiaomi Mi5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


miui-8-global-rom-testovanie
Podporované zariadenia sú obmedzené na tie najpopulárnejšie – Mi3, Mi4, Mi Note, Mi2/2S a aktuálna vlajková loď Mi5. Inštaláciu Alpha verzie MIUI 8 však treba poriadne zvážiť, nakoľko táto verzia systému je stále v štádiu vývoja. MIUI 8 Global ROM bude v prípade hladkého procesu výberu testerov sprístupnená 1. júna. Pre podrobné informácie o novej verzii nadstavby MIUI si prečítajte náš článok, v ktorom nájdete všetky detaily.

miui 8 predstavene (2)

Jedna z najväčších noviniek MIUI 8- kompletne prerobené notifikačné centrum

Zdroj: En.miui.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]