Aktuálne sa vo svete videohier nehovorí o ničom inom ako o Microsofte. Spoločnosť najskôr potvrdila dátum vydania a cenovku svojich prichádzajúcich konzol, najnovšie milo prekvapuje aj predplatiteľov svojej služby Xbox Game Pass.

Tá bude už čoskoro obohatená o službu EA Play, ktorá bude bezplatne integrovaná do predplatného Game Pass Ultimate a Game Pass pre PC.

Knižnica Game Pass svojim predplatiteľom aktuálne ponúka viac než 200 herných titulov, po pripojení EA Play sa ponuka rozšíri o viac než 60 ďalších veľkých hier, medzi ktorými nechýbajú FIFA, Need for Speed, NHL, Battlefield, Dragon Age alebo Sims.

Čo všetko sprístupnenie služby EA Play znamená? 

  • Viac ako 60 najväčších a najlepších hier spoločnosti EA a jej štúdií
  • Špeciálne herné výzvy a odmeny
  • Exkluzívny herný obsah
  • Zľava na nákup EA hier a DLC
  • Možnosť 10-hodinového vyskúšania najnovších hier spoločnosti EA
  • Sprístupnenie obsahu na cloudové hranie prostredníctvom novej služby xCloud

EA Play sa počas leta dočkal veľkého rebrandingu, služba od EA zmenila názov a bola zaradená aj do ponuky Steamu. Samostatne je služba dostupná za 3,99 € mesačne. Téme sme sa venovali v samostatnom článku.

Bezplatná integrácia služby EA Play je zo strany Microsoftu veľká vec, už teraz je Game Pass mnohými považovaný za najlepšiu hernú službu na trhu. Rovnako ju v očiach verejnosti prezentuje aj americká spoločnosť, ktorá službu zároveň promuje ako neoddeliteľnú súčasť prichádzajúcich konzol Xbox Series X a Series S.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom