Akcie spojené s Black Friday spôsobili najmä vo svete veľký rozruch. Minulý rok počas týchto výpredajov ľudia utratili až neuveriteľných 5 miliárd dolárov po celom svete. Na Slovensku sme sa bohužiaľ v oblasti elektroniky nedočkali výrazných cenových zliav. Nemusíš však smútiť, nakoľko v našom FonTech Shope nájdeš primeranú náhradu.

Vďaka špeciálnym zľavovým kupónom máme k dispozícii skvelé Xiaomi notebooky, ktoré sa pri porovnaní ceny a výkonu nedajú odmietnuť. Pri oboch produktoch odporúčame ako spôsob dopravy zvoliť EU Priority Line, čo zabezpečí doručenie bez ďalších colných poplatkov.

Xiaomi Mi Notebook Pro (I5, 8 GB, 256 GB)

Cena: 1171 € 666 €

Štýlový dizajn, ktorého konštrukcia je tvorená kvalitným hliníkom je zárukou kvality. Poteší aj 15,6.palcový IPS displej s jemným FullHD rozlíšením.  Zárukou kvality je aj výkon, ktorým notebook poteší aj tých náročnejších používateľov. Mi Notebook Pro obsahuje 4-jadrový Intel Core i5 procesor s taktom 1.6 GHz a možnosťou pretaktovania až do 3.4 GHz.

Kúpiť Xiaomi Mi Notebook Pro (I5, 8 GB, 256 GB) len za 666 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Nechýba ani dedikovaná grafická karta Nvidia Geforce MX150 s 2 GB GDDR5 pamäťou. Aby notebook pracoval tak ako má a zvládal aj tie náročnejšie procesy je tu k dispozícii rýchle M.2 SSD s kapacitou 256 GB. Súčasťou je samozrejme Windows 10, snímač odtlačkov prstov, duálna WiFi či skvelá výdrž batérie až 8 hodín.

Xiaomi Mi Notebook Pro (I7, 16 GB, 256 GB)

Cena: 1185 € 827 €

Rovnako ako v prvom prípade sa jedná o skvelý kúsok nielen po estetickej, ale najmä po výkonnej stránke. Tento model má však ešte určité vylepšenia, ktoré ho zaraďujú k jedným z najlepších notebook nielen Xiaomi značky. Súčasťou je ešte výkonnejší 4-jadrový Intel Core i7 procesor s taktom 1.8 GHz a možnosťou pretaktovania až do 4.0 GHz.

Kúpiť Xiaomi Mi Notebook Pro (I7, 16 GB, 256 GB) len za 827 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Výkonný procesor je doplnený dedikovanou grafickou kartou Nvidia Geforce MX150. Opäť tu máme rýchle M.2 SSD s kapacitou 256 GB a k dispozícii je aj voľný slot pre sekundárny M.2 SSD disk. Tento Xiaomi kúsok sme mimochodom testovali aj v našej redakcii a boli sme nadmieru spokojní.

Zobraziť celú galériu (0)
Kristián Hrušovský / FonTech

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú