Smart fitness náramky Mi Band od Xiaomi sú dlhodobo neuveriteľne úspešnými produktami, ktoré zasiahli celý svetový trh. Práve tretia generácia náramku, Mi Band 3, patrí k najočakávanejším zariadeniam tohto roka a aktuálne sa zaraďuje medzi vôbec najpredávanejšie produkty z Číny. Jeho predaj podporí aj historicky najnižšia cenovka, ktorá sa koná práve teraz!

V najnižšej cene tentokrát medzinárodná verzia

Na smart náramok Xiaomi Mi Band 3 čakalo milióny ľudí po celom svete. Obľúbený smart doplnok je známy množstvom funkcií a teraz ho kúpiš za historicky najnižšiu cenu, ktorá sa dokonca vyrovnáva nízkej cene predošlej generácie. Vďaka veľmi limitovanému kupónu, ktorý nájdeš v našom FonTech Shope, môže byť Mi Band 3 v medzinárodnej verzii tvoj za neuveriteľných 23 €.

Kúpiť Xiaomi Mi Band 3 s angličtinou za najnižších 23 €!
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

S nákupom by si si mal švihnúť, nakoľko za túto cenu je dostupných len 15 kusov náramku. Na dopravu odporúčame využiť jednu zo služieb Registered Airmail, ktorá je úplne zadarmo. Colné poplatky v tomto prípade nehrozia, nakoľko ide o tovar s hodnotou nižšou ako 22 €.

Nenechaj si ujsť
Návod: Pre Mi Band 3 je dostupná aj čeština. Takto ju nainštaluješ

Mnoho vylepšení za cenu predchodcu

Xiaomi Mi Band 3 prináša niekoľko vylepšení oproti predchádzajúcej generácii náramku. Zvýšila sa veľkosť displeja z pôvodných 0,46″ až na 0,78″. Tento krok je veľmi vítaný, nakoľko na takmer rovnakej ploche bude zobrazených oveľa viac informácií. Panel si zachoval typ OLED a vďaka čiernobielemu zobrazeniu bude spotreba energie minimálna. Zároveň sa zlepšilo rozlíšenie displeja a jeho citlivosť.

Nezmenný je aj oválny tvar a nechýba ani tlačidlo na spodnej strane, ktoré slúži k ovládaniu. Z pohľadu funkcionality si náramok naďalej zachováva to, pre čo bol vytvorený, a to trackovanie aktivít. Dostupné sú tak všetky funkcie ako monitoring spánku, meranie počtu krokov či tepu a prostredníctvom aplikácie aj množstvo iných športov. Nechýba ani upozorňovanie na prichádzajúce notifikácie či volania. Tie môžeš po novom stlmiť jednoduchým stlačením tlačidla.

Veľkým plus je aj možnosť prečítať prichádzajúce správy priamo na displeji náramku. Náramok je vytvorený z rovnakého materiálu ako v prípade Xiaomi Mi Band 2 a je vymeniteľný. Nechýba tiež vodeodolnosť s označením 5ATM, vďaka čomu môžeš s náramkom tiež plávať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom