banner-pro-6
Veľa spoločností ponúka alebo plánuje ponúknuť smartfón so zahnutým displejom. Patrí medzi ne napríklad Samsung Galaxy S7 Edge, Vivo XPlay 5 alebo pripravovaný Xiaomi Mi Note 2. Podľa doterajších informácií sa do tejto skupiny malo zaradiť aj Meizu s modelom Pro 7. Teraz to však vyzerá nakoniec tak, že tento rok sa predstavenie Meizu Pro 7 konať nebude.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Viceprezident spoločnosti, Li Nan, sa neskôr vyjadril, že Meizu neplánuje žiadnu tlačovú konferenciu na 13. septembra. Svoj príspevok zverejnil na čínskej sociálnej sieti Weibo. Dodal aj, že Meizu Pro 7 sa dočkáme až budúci rok. Toto rozhodnutie odložiť predstavenie nového high-end modelu je trochu zvláštne a nie úplne mu chápeme. Divné by potom bolo aj použitie procesoru Exynos 8890, ktorý v budúcom roku už nebude žiadna novinka. Meizu by tak zaostávalo za zariadeniami, ako napríklad Samsung Galaxy S8, ktorý takmer určite príde na trh aj s novou generáciou čipsetu. Je preto dosť možné, že smartfón nebude osadený procesorom Exynos 8890.

Meizu Pro 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

meizu-pro-6-zahnuty-displej

Možná podoba smartfónu

TIP: Nová vlajková loď Meizu sa možno nakoniec bude volať Meizu Pro 6S

O Pro 7-ke sa pošepkávalo, že príde so zahnutým displejom a vo svojich útrobách bude skrývať procesor Exynos 8890 doplnený o pamäť RAM s kapacitou 4 GB. Aj keď výrobca vyvrátil predstavenie top modelu tento rok, stále je v hre Meizu Pro 6S, ktoré by mohlo ponúknuť Exynos 8890 spolu so zahnutým displejom ešte tento rok. Nezostáva nám nič iné, ako čakať a nechať sa prekvapiť, čo si pre nás čínsky výrobca v tomto roku ešte pripravil.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
33%
Neznášam to
33%
O autorovi
Tobiáš Bakoš
Som študent strednej priemyselnej školy v Dubnici. O operačný systém Android som sa začal zaujímať v okamihu, keď som s ním prišiel do kontaktu v mojom prvom smartfóne. Kúpou Xiaomi Mi3 som začal venovať pozornosť aj čínskym značkám smartfónov. Vo voľnom čase rád počúvam hudbu alebo čítam knihy.