banner-pro-6
Veľa spoločností ponúka alebo plánuje ponúknuť smartfón so zahnutým displejom. Patrí medzi ne napríklad Samsung Galaxy S7 Edge, Vivo XPlay 5 alebo pripravovaný Xiaomi Mi Note 2. Podľa doterajších informácií sa do tejto skupiny malo zaradiť aj Meizu s modelom Pro 7. Teraz to však vyzerá nakoniec tak, že tento rok sa predstavenie Meizu Pro 7 konať nebude.

Viceprezident spoločnosti, Li Nan, sa neskôr vyjadril, že Meizu neplánuje žiadnu tlačovú konferenciu na 13. septembra. Svoj príspevok zverejnil na čínskej sociálnej sieti Weibo. Dodal aj, že Meizu Pro 7 sa dočkáme až budúci rok. Toto rozhodnutie odložiť predstavenie nového high-end modelu je trochu zvláštne a nie úplne mu chápeme. Divné by potom bolo aj použitie procesoru Exynos 8890, ktorý v budúcom roku už nebude žiadna novinka. Meizu by tak zaostávalo za zariadeniami, ako napríklad Samsung Galaxy S8, ktorý takmer určite príde na trh aj s novou generáciou čipsetu. Je preto dosť možné, že smartfón nebude osadený procesorom Exynos 8890.

Meizu Pro 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

meizu-pro-6-zahnuty-displej

Možná podoba smartfónu

TIP: Nová vlajková loď Meizu sa možno nakoniec bude volať Meizu Pro 6S

O Pro 7-ke sa pošepkávalo, že príde so zahnutým displejom a vo svojich útrobách bude skrývať procesor Exynos 8890 doplnený o pamäť RAM s kapacitou 4 GB. Aj keď výrobca vyvrátil predstavenie top modelu tento rok, stále je v hre Meizu Pro 6S, ktoré by mohlo ponúknuť Exynos 8890 spolu so zahnutým displejom ešte tento rok. Nezostáva nám nič iné, ako čakať a nechať sa prekvapiť, čo si pre nás čínsky výrobca v tomto roku ešte pripravil.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom