banner-pro-6Meizu to so smartfónmi nikdy nepreháňa a každý rok predstaví len pár modelov, no tento rok je situácia úplne odlišná. Rok začal rovno s vlajkovou loďou Meizu Pro 6, ktorá by sa však v krátkom čase mohla dočkať nástupcu.

Úspech staršieho Meizu Pro 5 bol zaručený vďaka procesoru Exynos od Samsungu. Model Pro 6 však prišiel s MediaTekom Helio X25, ktorého použitie bolo pre výrobcu skôr krokom späť. Zdá sa, že Meizu si túto situáciu uvedomuje a pripravuje smartfón, ktorý by mal všetko opäť napraviť. Je dosť možné, že novinka sa bude volať Meizu Pro 7, no podľa najnovších informácií to môže byť nakoniec aj Pro 6S..

MEIZU PRO 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Meizu-PRO-6s-spotted_1

TIP: Najnovšia verzia FlymeOS bude odhalená 13. septembra, dočkáme sa v ten deň aj Meizu Pro 7?

Keď si vezmeme, že novinka príde len s pár zmenami, a to hlavne procesorom, označenie 6S sa zdá byť celkom logické. Najzásadnejším vylepšením by mal byť teda procesor Exynos 8890, vďaka ktorému by sa smartfón naozaj zaradil do súboja s pravými vlajkovými loďami. Očakáva sa však aj 5,7-palcový QuadHD displej, 4 GB RAM, či Android 6.0.1 Marshmallow s nadstavbou Flyme OS. Finálny názov zariadenia by sme sa mohli dozvedieť už 13. septembra, kedy by malo byť predstavené spolu s novou verziou nadstavby FlymeOS.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom