Meizu Pro 6S je čoraz bližšie. Vybavené bude procesorom Exynos 8890

banner-pro-6Ani po tohtoročnej lavíne predstavených zariadení od Meizu neutíchajú špekulácie, že spoločnosť pracuje na ďalších modeloch. Podľa posledných správ by malo Meizu do konca roka predstaviť ešte ďalšie dva smartfóny a zakončiť tak toto obdobie vo veľkom štýle. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Podľa analytika mobilného trhu, Pan Jiutanga, bude jedným z predstavených zariadení Meizu Pro 7, ktoré však bude premenované na Meizu Pro 6S. To korešponduje s predchádzajúcim vyhlásením viceprezidenta spoločnosti, ktorý potvrdil, že skutočné Meizu Pro 7 uvidíme až budúci rok. Nová vlajková loď by sa teda skutočne mala volať Pro 6S a vo výbave by nemal chýbať ani špičkový procesor Exynos 8890. Ďalšie špecifikácie zahŕňajú 5,7-palcový displej s 2K rozlíšením, kombináciu 12 MPx a 5 MPx fotoaparátov, 4 GB RAM a 32 GB rozšíriteľné úložiska.

MEIZU PRO 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

meizu-flagship

Popri špekuláciách o tomto smartfóne Jiutang dopĺňa, že pravdepodobné je aj predstavenie druhej vlajkovej lodi pred koncom roka. Toto zariadenie by malo byť poháňané procesorom MediaTek Helio P20. Ďalšie detaily o smartfóne však známe nie sú. Na to, či sa posledné špekulácie ukážu ako pravdivé si ešte musíme počkať. V každom prípade, predstavenie ďalších dvoch zariadení by až také prekvapivé nebolo, keďže spoločnosť je v tomto smere poriadne rozbehnutá a vypúšťa jeden model za druhým.

TIP: Zlé správy! Meizu Pro 7 13. septembra neuvidíme a dočkáme sa ho až budúci rok

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
100%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]