banner-pro-5
V roku 2015 bol najvýkonnejší smartfón svete Meizu Pro 5, ktorý dokázal dokonale skĺbiť eleganciu a nadupaný výkon. Tento čínsky výrobca sa naplno predviedol v tom najvyššom segmente a Pro 5 mohlo konkurovať najznámejším celosvetovým výrobcom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Meizu však nechce nič nechať na náhodu a už naplno pripravuje novú generáciu s označením Meizu Pro 6, ktorá by opäť mohla zavítať na trh v priebehu jesenných mesiacov. Nie je to tak dávno, čo nás prekvapili prvé fotografie nového high-endu. Z nich sme sa dozvedeli, že je tu veľmi veľká pravdepodobnosť použitia zakriveného displeja s technológiu citlivosti na tlak. Ďalších potvrdení sme sa dočkali dnes, kedy sa internetom začali šíriť nové rendre. Vidíme opätovné predvádzanie zakriveného displeja po stranách zariadenia. Skúsenejšie oko fanúšika smartfónov ihneď zbadá podobnosť s vlajkovou loďou od Samsungu, Samsung Galaxy S7 Edge.

Meizu Pro 5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


meizu-pro-6-render-zakriveny-displej (1)
Pri pohľade na prednú stranu vidíme ohromnú totožnosť týchto dvoch smartfónov, no naopak zadná časť je tradičnejšieho vzhľadu a nasleduje dizajnové línie smartfónu z minulého roka. Displej by mal ponúknuť 2K rozlíšenie a mal by byť taktiež citlivý na tlak. Táto technológia nie je žiadnou novinkou, no v smartfónoch sa zatiaľ objavuje iba sporadicky. Po hardvérovej stránke sa chce Meizu Pro 6 spoľahnúť na nový osemjadrový procesor Exynos 8890, 4 GB RAM či na 64 GB interné úložisko.

meizu-pro-6-zahnuty-displej

Starší render, ktorý ukazuje nádherný zakrivený displej

Zdroj. Gizchina.it, Bbs.meizu.cn

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP