banner-pro-5
Od spoločnosti Meizu sme už dlhšie nevideli nič nové. Vieme však, že tento výrobca pre nás v tomto roku chystá minimálne 3 nové smartfóny.  Konkrétne ide o modely Meizu MX6, Meizu Pro 6 a predstavený bude aj model z úplne novej línie, ktorý sa bude uchádzať o priazeň fanúšikov v strednej výkonnostnej kategórii. Napriek tomu, že Meizu Pro 6 uvidíme zrejme až niekedy v treťom či štvrtom kvartáli 2016, už sa začali objavovať prvé úniky a dohady o tomto pripravovanom zariadení.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Správa z Číny uvádza, že nová vlajková loď Meizu bude predstavená v auguste a pravdepodobne to bude nasledovateľ minuloročného top modelu Meizu Pro 5. Malo by teda ísť o smartfón Meizu Pro 6, ktorý bude uvedený bude hneď v dvoch variantách. Tá výkonejšia príde so 6 GB RAM a doplní tak zatiaľ jediný smartfón s rovnako veľkou pamäťou na trhu, Vivo Xplay 5.  Tento model bude doplnený aj o 128 GB vnútorné úložisko. Štandardná verzia Pro 6 sa predstaví v kombinácii 4 GB RAM + 64 GB ROM. Rozlíšenie displeja zostane oproti predchodcovi nezmenené, teda Full HD (1080p).

Meizu Pro 5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


meizu-pro-6-zahnuty-displej

Smartfón pravdepodobne príde s procesorom Exynos 8890, ktorý poháňa aj niektoré modely Samsung Galaxy S7. Ako ďalšie funkcie sa spomínajú aj Hi-fi 3.0, podpora rýchleho nabíjania, nová verzia domovského tlačidla Meizu mBack 3.0 a nový operačný systém Flyme 6.0. Už potvrdená je aj 3D touch technológia, vďaka ktorej bude displej vedieť rozoznávať tlak vášho prsta. Do predstavenia Meizu Pro 6 je však stále veľmi ďaleko. Už v apríli, ale očakávame predstavenie Meizu MX6, takže ďalšie informácie určite prídu už čoskoro.

meizu-pro-6-3D-touch

Meizu potvrdilo 3D Touch technológiu v Meizu Pro 6 priamo na svojej oficiálnej Facebook stránke

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP