banner-pro-6
Jedna z najkrajších súčasných čínskych vlajkových lodí je nepochybne Meizu Pro 6. Ten však okrem prémiového dizajnu prináša aj nadupanú výbavu a odpovedajúcu cenu, najmä čo sa slovenskej ceny týka. Meizu Pro 6 sa totižto dostal na sklady prvých slovenských obchodov.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Meizu Pro 6 neponúka len nadupanú technologickú výbavu, ale aj nádherný dizajn, ktorý by mal byť súčasťou každej vlajkovej lodi. A práve táto kombinácia vyústila do vyššej cenovky, zvlášť u nás na Slovensku. Jeden z prvých slovenských internetových obchodov zaradil Meizu Pro 6 do predaja s cenou necelých 478 €. Ide pritom o cenu 32 GB verzie smartfónu.

MEIZU PRO 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


meizu-pro-6-recenzia (9)
Zovňajšok Meizu Pro 6 tvorí precízne spracovaná kovová konštrukcia vyrobená zo zliatiny leteckej ocele a horčíka. Len samotná konštrukcia prešla až 100 procesmi, ktoré zahŕňajú obrábanie na najmodernejších CNC strojoch, nanášanie nano povlaku, veľmi presné 360° brúsenie či eloxované nástreky. Vďaka vysokej precíznosti a modernej výrobe Meizu dosiahlo elegantné 3D zahnutie po obvode celej konštrukcie. V spojení so 7,25 mm hrúbkou padne Meizu Pro 6 do vašej dlane ako uliate.

meizu-pro-6-testujeme-foto(2)
Prémiovosť zabezpečuje aj použitý hardvér. Hneď na prednej strane nájdeme nádherný 5,2″ FullHD AMOLED displej s technológiou 3D Press rozoznávajúc tlak, akým sa displejom dotýkate. Pohonnou jednotkou smartfónu je 10-jadrový MediaTek Helio X25 procesor, za ktorý si Meizu od fanúšikov vyslúžilo poriadnu vlnu zbytočnej kritiky. Helio X25 je totižto dostatočne výkonný procesor aj pre vlajkovú loď. Jeho oporou je 4 GB RAM pamäť starajúca sa o plynulý mutlitasking.

meizu-pro-6-testujeme-foto(4)
Pro 6-ka nesklame ani fotografických nadšencov. Jeho zadný 21 MPx snímač od Sony dokáže vytvárať naozaj nádherné fotografie, o čom sa môžete presvedčiť v našej recenzii. Snímaču dopomáha aj laserové zaostrovanie a jedinečný LED blesk s až 10 diódami usporiadanými do kruhu. Medzi špecifikáciami nájdeme aj 5 MPx predný fotoaparát, podpriemernú 2560 mAh batériu s rýchlym nabíjaním, snímač odtlačkov Meizu mTouch 2.1, USB Type-C konektor, DualSIM či Android 6.0 s nadstavbou FlymeOS 5.2.

Meizu Pro 6 na Slovenku

meizu-pro-6-recenzia (6)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom