banner-mx5
Nová vlajková loď spoločnosti Meizu, Meizu Pro 5, je už za rohom a nové informácie o tomto veľmi očakávanom smartfóne dostávame každý deň. Najnovšie sa dozvedáme o výdrži batérie. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Meizu už o dva dni, presnejšie 23. septembra, predstaví svoju najnovšiu vlajkovú loď Meizu Pro 5. Generálny riaditeľ spoločnosti, viceprezident a ďalší vedúci pracovníci však neustále odhaľujú novinky ohľadom ich nadchádzajúceho TOP smartfónu. Najnovšie správy o Meizu Pro 5 zverejnil práve viceprezident spoločnosti, Li Nan, ktorý tentokrát odhalil informácie o výdrži batérie novinky. Výdrž batérie je vždy jedným z dôležitých faktorov, ktoré ovplyvňujú rozhodnutie pri kúpe nového smartfónu. Z výdrže Meizu Pro 5 by sme naozaj sklamaní nemali byť.

Meizu MX5 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Li Nan na svojom oficiálnom Weibo účte zverejnil screenshoty zo štatistiky používania batérie Meizu Pro 5. Screenshoty ukazujú, že zariadenie od posledného nabitia bežalo 16 hodín a 46 minút, pričom zostatková kapacita batérie zastavila na úrovni 4%. Na druhom screenshote môžeme vidieť dobu, počas ktorej bol displej zapnutý. Tá je priam neuveriteľná. Meizu Pro 5 počas týchto takmer 17 hodín výdrže mal zapnutý displej až 8 hodín, čo je naozaj pôsobivý výsledok. Ešte zaujímavejšie je, že podľa Li Nan v zariadení nebežala finálna FlymeOS 5 verzia, čo znamená, že vo finálnom produkte môžeme očakávať ešte lepšiu výdrž. Uvidíme, či sa tieto informácie potvrdia aj v reálnom teste.

meizu pro 5

Pokiaľ ide o špecifikácie, Meizu Pro 5 ponúkne opäť celokovovú konštrukciu, 5,7″ 1080p displej s 2,5D zakrivením, osemjadrový Exynos 7420 procesor s 3 GB RAM a 32 GB vnútornou pamäťou, 21 MPx zadný fotoaparát a prednú 5 MPx kameru. Očakáva sa, že kapacita batérie bude väčšia ako 3000 mAh a pravdepodobne sa môžeme tešiť aj na najnovšiu verziu používateľskej nadstavby od Meizu, FlymeOS 5. Pár dní dozadu bolo potvrdené aj rýchle nabíjanie s 12V / 2A adaptérom. Odhadovaná cena sa pohybuje na úrovni 3000 juanov, čo je v prepočte približne 420 eur.

Zdroj: Gizmochina.com, IT168.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP