banner-mx5
Pripravovaná vlajková loď Meizu, Pro 5, bude už budúci týždeň oficiálne predstavená a postupne sa dozvedáme nové a aj potvrdené parametre. Dnes bude reč o nabíjaní.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Meizu Pro 5 pred pár dňami prešiel oficiálnymi testami a bohužiaľ pre Meizu, niektoré detaily o novinke sa dostali von. Presnejšie sa jedná o nabíjanie a bolo odhalené, že Pro 5 bude podporovať rýchle nabíjanie pri výstupoch 12V / 2A. Rovnaké nabíjanie podporuje aj Meizu MX5, pričom na 60% sa nabije len za 40 minút. Podobnú rýchlosť nabíjania by sme mohli vidieť aj v prípade najnovšieho Meizu Pro 5.

Meizu MX5 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Medzi uniknutými parametrami je toho viac, ale budeme si musieť počkať, kým ich niekto zverejní. Našťastie pre Meizu, celé parametre smartfónu neunikli, len ich časť. Okrem toho je na obrázku vidieť, že test prebehol na dvoch variantoch Pro 5 – M576 a M576U. Jeden z nich bude pravdepodobne určený pre Čínu, druhý zasa pre medzinárodný trh. Smartfón ponúkne už potvrdený 5,7-palcový FullHD displej, Exynos 7420 alebo Helio X20, 4 GB RAM, 32/64 GB internej pamäte, 21 MPx zadný fotoaparát, 5 MPx prednú kameru, Android 5.1 s nadstavbou FlymeOS 5.0 a mBack tlačidlo.

meizu pro 5

Meizu Pro 5 zatiaľ vyzerá ako veľmi výkonný smartfón, ktorý by mohol prilákať veľa ľudí k Meizu. Predstavenie prebehne už 23. septembra a cena smartfónu by sa mala pohybovať medzi 400 až 450 €.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú