Meizu pripravuje vlastné smartwatch, no bez Android Wear

Teraz čítate
Meizu pripravuje vlastné smartwatch, no bez Android Wear

banner-mx5
Meizu tento rok ešte nepovedalo posledné slovo. Svoje obzory chce rozšíriť aj na trhu so smarthodinkami. Spoločnosť plánuje predstaviť inteligentné hodinky ešte tento mesiac. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nové zariadenie od Meizu ssa objavilo na reálnych fotografiách, ktoré ukazujú veľmi zaujímavý dizajn. Oko skúsenejšieho fanúšika ihneď zistí podobnosť so smarthodinkami LG G Watch R. Pre nás to určite nie je na škodu, nakoľko G Watch R sú synonymom krásnych a elegantných hodiniek. Zamrzela nás však skutočnosť, že Meizu zvolí vlastný operačný systém namiesto Android Wear, ktorý je asi najlepšou voľbou pre smarthodinky.

Po softvérovej stránke by sme sa teda mali dočkať operačného systému s názvom YunOS a vychádzať by mal zo slávnej nadstavby FlymeOS. Pravdepodobný dátum predstavenia je teda 21. október spolu s novým Meizu M2 Note.

Zdroj: Androidheadlines.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.