banner-pro-6
Už je to viac než rok, kedy Meizu MX5 uzrelo svetlo sveta. Nie je to teda najmladší smarfón a na jeho miesto si brúsi zuby pripravované Meizu MX6, ktoré bude oficiálne predstavenú o necelý týždeň, teda 19. júla. Z viacerých zdrojov vieme, že pôjde o naozaj úchvatné zariadenie a výrobca nenecháva nič na náhodu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Už pred pár dňami sme sa dozvedeli, že Meizu MX6 príde s 12 MPx fotoaparátom, a to vďaka populárnemu AnTuTu Benchmarku. Možno to pre vás bola trochu znepokojujúca správa, keď si uvedomíme, že MX5-ka obsahovala snímač s vysokým 20,7 MPx rozlíšením. Použitý senzor Sony IMX220 nás svojimi kvalitami nadmieru potešil. Megapixely však nie sú rozhodujúci faktor, keď ide o kvalitu fotiek. Výsledná fotografia je dôsledok nespočetného množstva faktorov, čo umožňuje, aby aj 12 MPx snímač Sony IMX286 použitý v MX6 dokázal divy. Pre odôvodnenie týchto kvalít Meizu zverejnilo na čínskej sociálnej sieti Weibo snímku, ktorá bola údajne zhotovená pripravovaným high-endom. Ak by to teda bola pravda, môžeme sa tešiť na naozaj vydarené fotografické schopnosti. Na fotografii môžeme vidieť sýte podanie farieb a fantasticky vykreslené detaily spolu s ostrosťou.

Meizu MX5 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Meizu-MX6-Peacock

[tip color=“white“]TIP: Meizu MX6 na nových kvalitných fotografiách, prešiel tiež benchmarkom Geekbench [/tip]

Či sa jedná naozaj o skutočnú fotografiu, ukáže len čas a reálne testy v teréne. Nebolo by to prvý raz, čo nejaký výrobca klamal pri prezentovaní fotoaparátu svojho top modelu. Meizu si však s prípravami MX6-ky dalo veľa práce a tak veríme, že bude dôstojným nástupcom modelu MX5.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom