Meizu MX6 príde v dvoch verziách s 3/4 GB RAM a 20,7 MPx fotoaparátom

banner-pro-5
Zdá sa, že štandardom v odvetví mobilného priemyslu sa stáva situácia, keď väčšina výrobcov predstavuje 2 varianty svojich top zariadení. V súčasnej dobe, s neustále sa zlepšujúcimi špecifikáciami smartfónov, ide hlavne o verzie v kombinácii 3/4 GB RAM. Nové správy z prostredia čínskeho trhu tvrdia, že rovnakou stratégiou sa bude riadiť aj spoločnosť Meizu v prípade modelu Meizu MX6.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Informácie boli uverejnené na sieti Weibo, ktorá je pre nás už dobre známa. Meizu údajne pripravuje predstavenie modelu MX6 vo verziách 3/32 GB, respektíve 4/64 GB. Zdroj potvrdzuje aj 20,7 MPx zadný fotoaparát a 8 MPx snímač, ktorý by sa mal objaviť na prednej strane zariadenia. Procesorom smartfónu by sa mal stať Helio X20. Tieto špecifikácie sa objavili už aj v predošlých únikoch a pravdepodobnosť, že sa skutočne v zariadení objavia, sa teda zvyšuje.

Meizu MX5 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Meizu MX6 romours
Najnovšia správa, o ďalších funkciách MX6 síce neinformuje, no skôr zverejnené špekulácie hovoria napríklad o 1080p displeji, 4 000 mAh batérii a Androide 6.0 s nadstavbou Flyme OS. Nezabúdajme, že len pred nedávnom spoločnosť predstavila Meizu Pro 6 a spomína sa aj príchod zariadenia so zaobleným displejom. Predstavenie Meizu MX6 prebehne zrejme až v druhej polovici tohto roku.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]