Na očakávaný Meizu MX6 si ešte počkáme. Predstavený má byť až v druhej polovici tohto roku

banner-pro-5
Medzi najočakávanejšie a najviac diskutované smartfóny sa v súčasnosti radí aj Meizu MX6. Ten by mal byť hneď po Meizu Pro 6 najlepším smartfónom tohto výrobcu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Žiadny oficiálny dátum predstavenia zatiaľ nepadol a posledné známe informácie hovorili o predstavení v máji. Predstavenia sa však pravdepodobne dočkáme o niečo neskôr. Vyplýva to z tvrdenia používateľa na sociálnej sieti Weibo, konkrétne @KJuma, podľa ktorého prebehne predstavenie až v druhej polovici 2016. Všetko to samozrejme závisí aj od výrobcu, či už od pokroku vo vývoji produktu, alebo marketingových stratégií.

Meizu MX5 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Minuloročný Meizu MX5

Minuloročný Meizu MX5

Špecifikáciami sa bude Meizu MX6 radiť niekde pod Meizu Pro 6. Bude sa teda jednať o veľmi zaujímavý smartfón, no nie lepší ako Pro 6. Rozdiel uvidíme napríklad v procesore. Kým Meizu Pro 6 v sebe ukrýva MediaTek Helio X25, v Meizu MX6 by sa mal nachádzať iba o trochu menej výkonný Helio X20. Ostatné špecifikácie až také jednoznačné nie sú, nakoľko sa informácie neustále menia. Pamäť RAM tu bude s kapacitou 3 / 4 GB, úložisko o veľkosti 32 GB a očakávané rozlíšenie fotoaparátov je 21 MPx pri zadnom a 8 MPx pri prednom. Smartfón by mal zaujať aj 4000 mAh batériou a prijateľnou cenovkou.

Zdroje: GSMArena.comMobipicker.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.