Meizu MX5 bude podporovať technológiu rýchleho nabíjania

Technológia rýchleho nabíjania sa v posledných mesiacoch dostáva do viacerých top modelov popredných výrobcov. Výnimkou nebude ani vlajková loď Meizu MX5, ktorá sa pomaly odkrýva verejnosti.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Posledné novinky, ktoré obsahujú túto informáciu potvrdili, že sa bude jednať o technológiu mCharge. Táto technológia zaručí nabitie telefónu na 25 % za neskutočných 10 minút a na 60 % kapacity za 40 minút. Posledné úniky naznačujú aj tradičnú softvérovú nadstavbu FlymeOS, ktorá má priniesť nové vylepšenia v oblasti dizajnu, animácií a funkcionality. Z doteraz dostupných únikov vieme, že nový top model ponúkne 5,5-palcový FullHD displej, MediaTek MT6795T procesor, 3 GB RAM, 3150 mAh batériu a 20 MPx fotoaparát.

meizu-mx5

Meizu MX4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Oficiálne predstavenie nového Meizu MX5 sa bude konať 30. júna a štartovacia cenovka by sa mala pohybovať okolo 255 €. Samozrejme, jedná sa o čínsku cenu a cena u európskych predajcov bude vyššia.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]