Cena Meizu MX3 na Slovensku klesla takmer o 90 €, kúpite ho za skvelých 169 eur!

Teraz čítate
Cena Meizu MX3 na Slovensku klesla takmer o 90 €, kúpite ho za skvelých 169 eur!

Meizu patrí medzi popredných výrobcov v Číne, pričom sa môže pýšiť kvalitnými smartfónmi za ľudové ceny. Príkladom toho je aj starší Meizu MX3, ktorého cena na Slovensku v týchto dňoch zaznamenala rapídny pokles. Kúpite ho tak za bezkonkurenčnú cenu.

[/blockquote]

Meizu MX3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Áno, čítate správne. Populárny čínsky smartfón Meizu MX3 začiatkom tohto mesiaca „brutálne“ zlacnel. Jeho cena sa vo febrúari pohybovala na úrovni 256 €, pričom na začiatku marca stál už len 169 eur! Cena tak zo dňa na deň klesla o neuveriteľných 87 €.

Meizu-MX3-2Síce bol Meizu MX3 predstavený ešte v roku 2013, za cenu 169 € je to však naozaj skvelá kúpa. Ponúka totiž 5.1″ displej s FullHD rozlíšením a osemjadrový Exynos 5 Octa procesor s taktom 1.6 GHz / 1.2 GHz, ktorému sekunduje 2 GB RAM a grafický čip PowerVR SGX544MP3. Výkonom teda MX3 nesklame ani dnes a postačí aj na náročnejšie hry. Vnútorná pamäť u nás predávaného modelu má 16 GB a, bohužiaľ, slot na microSD karty tu nenájdeme.

Medzi ďalšiu výbavu patrí aj 8 MPx zadný a predný 2 MPx fotoaparát, Android 4.4 s nadstavbou Flyme 3.0 a vstavaná 2400 mAh batéria.

Pokles ceny Meizu MX3:

Graf ceny produktu Meizu MX3 poskytuje server Heureka.sk

Tak čo, kupujete? 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ a šéfredaktor jedinečného portálu FonTech.sk, milovník IT a smartfónov. O smartfóny sa zaujímam viac ako 4 roky, pričom k srdcu mi najviac prirástli Android smartfóny ale aj ostatné zariadenia z Číny. Kontaktovať ma môžete na [email protected]
  • David

    Predava sa bez USB kabla, co je trocha divne kedze v originalnom baleni je. Nema niekto blizsie info o tom co je to za verziu telefonu ?