Meizu Max na prvých reálnych fotografiách

banner-pro-6Čínska spoločnosť Meizu nedávno predstavila smartfón Meizu M3E. Aj keď sa jedná o dizajnovo podarený kúsok, svojimi špecifikáciami nijako nezaujme. Napraviť by to však mohol väčší brat, Meizu Max, ktorý ponúkne rovnako lákavú konštrukciu a dúfame, že aj lepšiu výbavu. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Meizu má na 5. septembra naplánovanú konferenciu, kde by sme sa mohli dočkať už štvrtého smartfónu spoločnosti v tomto roku. Jednať by sa malo o nový Meizu Max. Oficiálny názov nie je známy a špekuluje sa aj o Meizu M3 Max. V pozvánkach, ktoré Meizu rozosielalo, sa nachádzal aj telefón Nokia E71. Spoločnosť sa tým snažila naznačiť, že nové zariadenie bude mieriť na luxusné prostredie.

Meizu Pro 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

TIP: Meizu ďalšou originálnou pozvánkou pozýva na konferenciu 5. septembra

Nové fotografie konečne odhaľujú dizajn zariadenia a okrem veľkosti sa výrazne nelíši od nedávno predstaveného súrodenca. Jednať by sa malo o phablet a predná strana zariadenia teda ponúkne displej s veľkou uhlopriečkou 6-palcov. Pod ním sa nachádza ikonické tlačidlo domov. Zadná strana v sebe ukrýva snímač hlavného fotoaparátu, pod ktorým sa nachádza aj blesk zložený z dvoch LED diód. Cena nového Meizu Max by mala začínať na hranici 240 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
20%
Páči sa mi to
40%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
40%
Neznášam to
0%
O autorovi
Tobiáš Bakoš
Som študent strednej priemyselnej školy v Dubnici. O operačný systém Android som sa začal zaujímať v okamihu, keď som s ním prišiel do kontaktu v mojom prvom smartfóne. Kúpou Xiaomi Mi3 som začal venovať pozornosť aj čínskym značkám smartfónov. Vo voľnom čase rád počúvam hudbu alebo čítam knihy.