Meizu M3 prešlo certifikáciu TENAA, nový low-end na obzore?

banner-redmi3pro
V roku 2016 sa Meizu rozhodlo, že na začiatok pripraví pre fanúšikov novinku, ktorá zamieri do oblasti strednej triedy, a tak vzniklo Meizu M3 Note. To vyzerá na prvý pohľad veľmi sľubne a tento názor zdieľa mnoho používateľov, ktorí plánujú kúpu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Informácie, ktoré nás sa teraz vynorili z certifikačného úradu TENAA, poukazujú na ďalší smartfón, ktorý zacieli svoje zbrane na menej náročných zákazníkov. Prvotný náhľad vzhľadu je však dosť diskutabilný, nakoľko je takmer totožný s minuloročným Meizu M2 Note. Ak Meizu plánuje, že novinka bude priamym konkurentom pre Xiaomi Redmi 3, Redmi 3 Pro alebo pre Honor 5X, v oblasti dizajnu je veľmi veľa možností vylepšovania a polykarbonátové telo už dávno vyšlo z módy. Na prednej strane by sme mali nájsť 5-palcový HD displej. O výkon sa postará dobre známy osemjadrový MediaTek Helio P10 procesor, 2 GB operačnej pamäte RAM a 16 GB vnútorné úložisko. Operačným systémom sa stane starší Android 5.1 Lollipop s nadstavbou FlymeOS.

Meizu M2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


meizu-m3-tenaa
Hardvér Meizu M3 pobeží pod taktovkou priemernej 2800 mAh batérie a vzadu bude na používateľa čakať 13 MPx hlavný fotoaparát. Predná strana sa stane domovom snímača s 5 MPx rozlíšením. Zvyšné informácie na seba nechávajú čakať a posledný detail hovorí o cene, ktorá by nemala presiahnuť hranicu 90 €. Konkrétnejšie sa povráva, že Meizu M3 bude stáť len 82 €, no všetko sú to len dohady. Ak by tieto informácie boli pravdivé, Meizu M3 by sa mohol stať pomerne úspešným low-end smartfónom.

b4a56101gw1f2whvg69t3j20go0qe3zo

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]