Meizu pozýva na konferenciu konajúcu sa 25. apríla, predstaví lacný Meizu M3

banner-meizu-metal
Jeden z najväčších a najznámejších čínskych výrobcov smartfónov, Meizu, sa rozhodol, že všetky svoje novinky z troch základných kategórií tento rok predstaví v jeden mesiac. Práve apríl bude kľúčový pre túto spoločnosť a po mid-range Meizu M3 Note a high-ende Pro 6 nás čaká ešte jedno predstavenie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Najväčšie čínske médiá do svojich schránok dostali ďalšiu, opäť netradičnú pozvánku. Kto iný, ako Meizu, by mohol byť jej odosielateľom. Pozvánka totižto vystihuje priamo výrobcu, ktorý do svojich pozvánok rád pridáva veľmi netradičné produkty. Po pozvánke s obsahom v podobe legendárneho Nokia telefónu Meizu teraz pripomína nostalgiu pribaleným Gameboyom a budíkom od Braun. Keďže obidve „zariadenia“, ak to tak môžeme nazvať, sú z plastu, Meizu istým spôsobom naznačilo, z akého materiálu bude ich nový smartfón vyrobený.

Meizu M2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


meizu-m3-pozvanka1
Vzhľadom na to môžeme očakávať, že Meizu M3 bude naozaj z plastu, tak ako sme už mohli vidieť na fotografiách uniknutých z certifikačného úradu TENAA. Polykarbonátové telo taktiež naznačuje nízku cenovku, čím už sú smartfóny rad Meizu M známe. Čo sa špecifikácií týka, Meizu M3 pravdepodobne príde s 5″ displejom s rozlíšením 1280 x 720 pixelov. Únik z AnTuTu taktiež naznačuje osemjadrový procesor MediaTek Helio P10, 2 GB RAM pamäť a 16 GB vnútorné úložisko. Po fotografickej stránke by Meizu M3 malo ponúknuť 13 MPx zadný a 5 MPx predný fotoaparát, zatiaľ čo o napájanie tohto hardvéru sa bude starať 2800 mAh batéria.

Operačným systémom bude pravdepodobne Android 5.1 Lollipop s už známou nadstavbou Flyme vo verzii 5.1.3.0. Podľa informácií bude mať konštrukcia Meizu M3 hrúbku 8,3 mm a jej váha sa zastaví na príjemných 130 gramoch. Rovnako ako predchodca, aj M3 by mal byť dostupný v niekoľkých farebných prevedeniach – bielom, modrom, šedom, ružovom a zlatom. Predstavením low-endového Meizu M3, ktoré sa bude konať 25. apríla, Meizu skompletizuje svoje tohtoročné portfólio smartfónov. Určite však nejde o posledné tohtoročné zariadenie od Meizu.

meizu-m3-tenaa

Uniknutá fotografia Meizu M3 z TENAA

Zdroj: Tech.sina.com

Pošli nám TIP na článokNovinky