Jedno z najočakávanejších tohtoročných zariadení od Xiaomi bol jednoznačne fitness náramok Mi Band 3. Tento gadget od čínskeho výrobcu si vďaka predchádzajúcim generáciám vyslúžil veľkú pozornosť a jeho cena neustále klesá. Teraz k nám konečne prichádza v medzinárodnej verzii.

S niekoľkými novinkami

Na smart náramok Xiaomi Mi Band 3 čakalo milióny ľudí po celom svete. Obľúbený smart doplnok je známy množstvom funkcií a teraz ho kúpiš o ďalší poriadny kus lacnejšie. Nevýhodou pre nás však doteraz bola len dostupnosť čínskej verzie, to sa však mení.

Výhody medzinárodnej verzie:
  • Certifikácia CE – tzn., že výrobok splnil všetky príslušné základné požiadavky pre predaj v Európe (napr. bezpečnosť, ochranu zdravia, ochranu životného prostredia);
  • V balení nájdeš anglický manuál;
  • Stabilnejší výkon pri používaní na našom trhu;
  • Predinštalovaná angličtina, takže nemusíš lúštiť čínske znaky;

Práve medzinárodnú verziu Xiaomi Mi Band 3 si teraz môžeš zaistiť v predpredaji na e-shope Gearbest. S tým je spojená aj akciová cena, ktorá vďaka bleskovému výpredaju klesla na doposiaľ najnižšiu v histórii. Náramok získaš za 21 €. Rozhodne neváhaj, pretože v akcii je obmedzený počet kusov, ktorý platí len na 200 kusov pre zákazníkov z celého sveta.

Kúpiť medzinárodnú verziu Xiaomi Mi Band 3 za skvelých 21 €

Na dopravu odporúčame využiť jednu zo služieb Registered, ktorá stojí minimum a pri takto malej zásielke by mala prejsť bez ďalších poplatkov a papierovačiek.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi Mi Band 3 sa vydaril natoľko, že už po prvom dni testovania som si kúpil ďalší kus

Niekoľko vylepšení

Xiaomi Mi Band 3 prináša niekoľko vylepšení oproti predchádzajúcej generácii náramku. Zvýšila sa veľkosť displeja z pôvodných 0,46″ až na 0,78″. Tento krok je veľmi vítaný, nakoľko na takmer rovnakej ploche bude zobrazených oveľa viac informácií. Panel si zachoval typ OLED a vďaka čiernobielemu zobrazeniu bude spotreba energie minimálna. Zároveň sa zlepšilo rozlíšenie displeja a jeho citlivosť.

Nezmenný je aj oválny tvar a nechýba ani tlačidlo na spodnej strane, ktoré slúži k ovládaniu. Z pohľadu funkcionality si náramok naďalej zachováva to, pre čo bol vytvorený, a to trackovanie aktivít. Dostupné sú tak všetky funkcie ako monitoring spánku, meranie počtu krokov či tepu a prostredníctvom aplikácie aj množstvo iných športov. Nechýba ani upozorňovanie na prichádzajúce notifikácie či volania. Tie môžeš po novom stlmiť jednoduchým stlačením tlačidla.

Veľkým plus je aj možnosť prečítať prichádzajúce správy priamo na displeji náramku. Náramok je vytvorený z rovnakého materiálu ako v prípade Xiaomi Mi Band 2 a je vymeniteľný. Nechýba tiež vodeodolnosť s označením 5ATM, vďaka čomu môžeš s náramkom tiež plávať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom