Jedno z najočakávanejších tohtoročných zariadení od Xiaomi bol jednoznačne fitness náramok Mi Band 3. Tento gadget od čínskeho výrobcu si vďaka predchádzajúcim generáciám vyslúžil veľkú pozornosť a jeho cena neustále klesá. Teraz k nám konečne prichádza v medzinárodnej verzii.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

S niekoľkými novinkami

Na smart náramok Xiaomi Mi Band 3 čakalo milióny ľudí po celom svete. Obľúbený smart doplnok je známy množstvom funkcií a teraz ho kúpiš o ďalší poriadny kus lacnejšie. Nevýhodou pre nás však doteraz bola len dostupnosť čínskej verzie, to sa však mení.

Výhody medzinárodnej verzie:
  • Certifikácia CE – tzn., že výrobok splnil všetky príslušné základné požiadavky pre predaj v Európe (napr. bezpečnosť, ochranu zdravia, ochranu životného prostredia);
  • V balení nájdeš anglický manuál;
  • Stabilnejší výkon pri používaní na našom trhu;
  • Predinštalovaná angličtina, takže nemusíš lúštiť čínske znaky;

Práve medzinárodnú verziu Xiaomi Mi Band 3 si teraz môžeš zaistiť v predpredaji na e-shope Gearbest. S tým je spojená aj akciová cena, ktorá vďaka bleskovému výpredaju klesla na doposiaľ najnižšiu v histórii. Náramok získaš za 21 €. Rozhodne neváhaj, pretože v akcii je obmedzený počet kusov, ktorý platí len na 200 kusov pre zákazníkov z celého sveta.

Kúpiť medzinárodnú verziu Xiaomi Mi Band 3 za skvelých 21 €

Na dopravu odporúčame využiť jednu zo služieb Registered, ktorá stojí minimum a pri takto malej zásielke by mala prejsť bez ďalších poplatkov a papierovačiek.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi Mi Band 3 sa vydaril natoľko, že už po prvom dni testovania som si kúpil ďalší kus

Niekoľko vylepšení

Xiaomi Mi Band 3 prináša niekoľko vylepšení oproti predchádzajúcej generácii náramku. Zvýšila sa veľkosť displeja z pôvodných 0,46″ až na 0,78″. Tento krok je veľmi vítaný, nakoľko na takmer rovnakej ploche bude zobrazených oveľa viac informácií. Panel si zachoval typ OLED a vďaka čiernobielemu zobrazeniu bude spotreba energie minimálna. Zároveň sa zlepšilo rozlíšenie displeja a jeho citlivosť.

Mi Band 3

Nezmenný je aj oválny tvar a nechýba ani tlačidlo na spodnej strane, ktoré slúži k ovládaniu. Z pohľadu funkcionality si náramok naďalej zachováva to, pre čo bol vytvorený, a to trackovanie aktivít. Dostupné sú tak všetky funkcie ako monitoring spánku, meranie počtu krokov či tepu a prostredníctvom aplikácie aj množstvo iných športov. Nechýba ani upozorňovanie na prichádzajúce notifikácie či volania. Tie môžeš po novom stlmiť jednoduchým stlačením tlačidla.

Mi Band 3

Veľkým plus je aj možnosť prečítať prichádzajúce správy priamo na displeji náramku. Náramok je vytvorený z rovnakého materiálu ako v prípade Xiaomi Mi Band 2 a je vymeniteľný. Nechýba tiež vodeodolnosť s označením 5ATM, vďaka čomu môžeš s náramkom tiež plávať.

O autorovi
Redakcia