Jeden z najambicióznejších projektov od Marvelu sa konečne uviedol v plnohodnotnej upútavke. The Eternals v dvojminútovom teaseri  predstavuje jednotlivých členov tímu a avizuje príchod nového nebezpečenstva.

Nová Marvelovka bude v kinách štartovať 4. novembra a film pomaly rozbieha svoju marketingovú kampaň. Prvý náznak príchodu Eternals sme mohli vidieť ešte na začiatku mája, kedy sme sa dozvedeli tonu informácií o ďalších projektoch MCU, teraz už máme možnosť lepšie sa pozrieť na členov záhadnej mimozemskej rasy.

Na čom si všetky Marvel filmy vychutnáš v skvelej kvalite?

Pozri si ich na 58-palcovom televízore s technológiou Ambilight, 4K rozlíšením, operačným systémom Android a podporou HDR10+.

PREČÍTAJ SI CELÝ –>ČLÁNOK<–

Medzi najväčšie herecké hviezdy patria napríklad Angelina Jolie (Thena), Salma Hayek (Ajak), Richard Madden (Ikaris) alebo dvojica hviezd Game of Thrones, Kit Harrington a Richard Madden, ktorí vo filme stvárnia Dana Whitmana a Ikarusa.

Zaujímavosťou je, že vôbec prvýkrát v histórii MCU filmov uvidíme prvého homosexuálneho superhrdinu. Pôjde o nekonvenčného vynálezcu a technologického nadšenca Phastosa, ktorého si vo filme zahrá Brian Tyree Henry.

The Eternals predstavujú starovekú a mimoriadne mocnú mimozemskú rasu, ktorá sa včlenila do života na zemi a podľa traileru ľuďom výrazne pomohla napredovať. Aj napriek tomu, že každý člen Eternals disponuje inými schopnosťami, jeho zástupcovia sa doposiaľ nikdy nezapájali do konfliktov ľudí a držali sa v úzadí. Dokonca aj vtedy, keď bola planéta ohrozená Thanosovými armádami.

Prečítaj si aj
Nikto o ňom nehovorí, možno tromfne aj Zaklínača. Prehliadaný fantasy seriál má hviezdny potenciál

Vystúpenie z tieňa bude podľa tvorcov súvisieť s rozpadom Avengerov a príchodom nového nebezpečenstva v podobe Deviantov, dobyvačného a mocného nepriateľa, proti ktorému Eternals spoja sily pri záchrane Zeme.

Okrem atraktívneho hereckého osadenstva nádeje vzbudzuje aj meno režisérky, ktorá film zastreší. Je ňou čerstvá dvojnásobná držiteľka Oscarov, čínska filmová tvorkyňa Chloé Zhao. Tá si prestížne ocenenia vyslúžila za Krajinu nomádov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom