Internetová televízia Magio Go prešla koncom minulého roka veľkými zmenami a priniesla prívetivejšie používateľské prostredie. Po pár mesiacoch od zavedenia noviniek v aplikácii sa však operátor rozhodol, že prémiovú verziu bude pre zákazníkov bez pevnej TV služby poskytovať o čosi drahšie. Oddnes tak Telekom zdražuje Magio Go Premium, ktorého cena sa z pôvodných 5,99 € mesačne výrazne zvýši. Stále je tu možnosť získať ju výhodnejšie. O zmenách informoval operátor v tlačovej správe.

Zákazníci, ktorých sa zvýšenie ceny služby od 1. marca bude dotýkať, boli o tomto rozhodnutí informovaní SMS správou alebo listom. Telekom ponúka Magio Go v dvoch verziách, a to v balíku Štandard a Premium. Práve prémiový balík bude pre zákazníkov, ktorí nemajú od Telekomu pevnú TV, je od začiatku tohto mesiaca drahší. V prípade štandardnej verzie ostáva cena nezmenená.

Magio Go Premium je výrazne drahšie

Zákazníkov, ktorí majú prémiové Magio Go k pevnej TV službe, sa zdražovanie nedotkne. Službu majú totiž spolu s Magio televíziou M, L alebo XL úplne zadarmo. Od 1. marca si však používatelia služby bez pevnej TV zaplatia o niekoľko eur viac.

Cena služby Magio Go Premium sa pre zákazníkov bez pevnej služby Magio TV mení od 1. marca 2020 na 8,90 € s DPH s viazanosťou na 24 mesiacov a 10,90 € s DPH bez viazanosti,“ informoval Telekom v tlačovej správe.

Celkovo sa zvýšenie ceny dotkne iba malej skupiny ľudí. Každý, kto by nechcel za Magio Go Premium platiť vyšší mesačný poplatok, môže od zmluvy odstúpiť alebo prejsť na základný balík služby. Taktiež je tu možnosť získať službu za pôvodných 5,99 €, čo vo vyjadrení pre redakciu FonTech.sk potvrdil hovorca spoločnosti Telekom, Michal Korec.

Službu Magio Go Premium je stále ešte možné si aktivovať za 5,99 eur mesačne s 12 mesačnou viazanosťou (prvé tri mesiace zadarmo) do konca februára na ktorejkoľvek predajni Telekom.“

Poplatok 5,99 € mesačne začne zákazník platiť až od 4. mesiaca do konca 12-mesačnej viazanosti. Po skončení viazanosti sa cena zvýši na 10,90 €.

Čo ponúka prémiová verzia služby?

Telekom ponúka v Magio Go Premium viac ako 60 zahraničných staníc a športových programov, ktoré je možné vo väčšine prípadov sledovať v HD kvalite. Túto internetovú službu si môže používateľ vychutnať nielen na svojej televízii, ale aj notebooku či smartfóne.

Telekom (Úprava redakcie)

Nenechaj si ujsť
4ka zdražuje: Ako sa zmenia ceny dát a paušálov? Stále ešte vieš ušetriť

K dispozícii je aj 7-dňový archív programov u vybraných staníc a navyše bez reklám. S touto službou môžu zákazníci sledovať obsah na 4 rôznych zariadeniach súčasne a zvoliť si aj kvalitu prehrávania.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom