Pred pár týždňami nás spoločnosť Elephone prekvapila odhalením viacerých modelov, z ktorých každý patril do inej kategórie. Asi najzaujímavejšími boli modely s kódovým označením Verzia A a Verzia B. Dnes na svetlo sveta uzreli ďalšie informácie a bol potvrdený aj finálny názov tejto novinky.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Verzia A, ako znelo predchádzajúce pomenovanie, v sebe ukrývala operačný systém Android narozdiel od Verzie B, ktorej názov stále nepoznáme a bude obsahovať Windows 10. Nový názov pre tento exkluzívny model bude Elephone Vowney. Pod telom s luxusným spracovaním sa bude ukrývať procesor od firmy MediaTek, konkrétne model MT6795 a 4 GB RAM. O dlhú výdrž sa postará batéria o kapacite 3800 mAh.

Elephone Vowney
Veľkým lákadlom bude aj 2K displej a kvalitný 20,7 Mpx fotoaparát. Zaujímavosťou bude použitý softvér, ktorý ponúkne buď známy CyanogenMod 12 založený na Androide 5.0 s užitočnými funkciami navyše alebo klasický “čistý“ Android 5.0. Pre používateľa bude dostupné úložisko s kapacitou 32 GB. Ako už v tomto roku býva trendom, aj novinka od Elephone ponúkne snímač odtlačkov prstov.

Oficiálny začiatok predaja je naplánovaný na 20. júla s cenovkou na úrovni 325 €.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú