banner-zuk-z2Kórejský gigant nemal najlepší polrok. Verejnosť prijala ich vlajkovú loď G5 vcelku vlažne, čo sa odrazilo aj na predajoch. Možno práve nový model V20, nástupca minuloročnej vlajkovej lodi s duálnym predným fotoaparátom a dvomi displejmi, bude tým pravým receptom na vykúpenie spoločnosti zo zlých výsledkov. To, čo o telefóne zatiaľ vieme, spoločnosti istotne nahráva do karát.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prvé informácie naznačujú, že LG V20 nepôjde tak celkom v šľapajách predchodcu. Ponúkne totiž 5,5-palcový FullHD displej, oproti 5,7-palcom a 2K rozlíšeniu v modeli V10. Zvyšok špecifikácií sa zdá byť štandardný pre vlakovú loď v roku 2016. LG V20 by mal okrem toho priniesť 3/4 GB RAM, 32 a 64 GB internej pamäte rozšíriteľnej pomocou microSD kariet a o grafiku sa postará akcelerátor Adreno 530.

LG V10 H960A môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


lg v20

Fotoaparát sa taktiež dočkal vylepšenia. Tentoraz by malo LG ponúknuť nasledovnú kombináciu – 20 MPx na zadnej strane a 8 MPx na prednej strane. Kapacita akumulátora by mala byť 4000 mAh, teda o 1000 mAh viac ako minuloročný model. Zabudnúť nesmieme ani na rýchlonabíjanie QuickCharge 3.0 prostredníctvom USB typu-C.

androidpit-LG-V10-2-w782

Najväčším lákadlom je však operačný systém. LG dnes oficiálne potvrdilo na sociálnej sieti Twitter, že LG V20 bude, hneď po Nexus od Googlu, prvý smartfón na svete, ktorý príde s najnovším Androidom 7.0 Nougat.

TIP: Finálnu verziu Androidu 7.0 Nougat pravdepodobne uvidíme už v auguste

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom