LG G6 je veľmi očakávaná vlajková loď, ktorá má výrobcu opäť postaviť na nohy po neúspechu modulárnej G5-ky. Novinka od Kórejcov však prinesie významné zmeny aj v oblasti batérie.

Istý operátor, ktorý momentálne testuje svoju sieť na LG G6, prezradil, že testovaný model disponoval batériou o kapacite 3200 mAh. I keď táto kapacita nie je vôbec vysoká, predsa len je o 400 mAh väčšia ako mal model G5. Operátor taktiež tvrdí, že pri teste štandardného používania internetu vydržal úctyhodných 12 hodín.

LG G5 H850 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

lg g6

Reálna fotografia LG G6

zdroj fotografie: PhoneArena

LG G6 sa bude radiť medzi posledné smartfóny, ktoré upustia od vymeniteľnej batérie. Vstavaná batéria bude použitá najmä pre dosiahnutie vode a prachu odolnosti. Výhodou bude ale aj krajší sklenený dizajn. Jeden zdroj dokonca hovorí o novej aplikácii Smart Doctor, ktorá bude sledovať batériu a poskytovať riešenia pre prípadné zistené problémy.

lg-g6zdroj fotografie: PhoneArena

Nenechaj si ujsť
LG G6 predsa len neprinesie najnovší procesor od Qualcommu. Aká bude náhrada?

Po fiasku so Samsungom Galaxy Note 7 si začínajú výrobcovia dávať veľký pozor na bezpečnosť batérií a v LG G6 by preto malo mať perfektne vyriešené chladenie a odvádzanie tepla. Tešíš sa na novú G6-ku?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom