banner-mx5
Štvrtý najväčší výrobca na svete, spoločnosť Lenovo, prichádza s novinkou vo svojich radoch. Fotomobil Lenovo Vibe Shot by mal patrť do strednej triedy, no zaútočiť sa pokúsi aj na vyššiu triedu. Dnes v Bratislave sa konalo oficiálne predstavenie pre slovenský trh, na ktorej nechýbala ani naša redakcia.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Najlepší vzhľad od Lenova doteraz

Nové Lenovo Vibe Shot si zakladá na svojej osobnosti aj vďaka prémiovému vzhľadu, ktoré podľa tvrdení spoločnosti pritiahne aj záujemcov, ktorí sa zameriavajú na drahšie modely. Novinka prichádza s rôznymi užitočnými vychytávkami, ktoré pozdvihnú jej praktickú úroveň o level vyššie. Veľkým lákadlom je bezpečnostná šnúrka, ktorá má veľa praktických využití. Konštrukčná stránka Vibe Shot kombinuje hliníkové šasi a sklenenú zadnú stranu, ktorá je samozrejme pokrytá odolným sklom Gorilla Glass. Lenovo Vie Shot ako správny fotomobil ponúka dvojpolohovú spúšť fotoaparátu a prepínač medzi manuálnym a automatickým režimom. Prednú stranu tvorí 5-palcový FullHD displej, ktorý je tiež pokrytý odolným sklom Gorilla Glass 3.

Lenovo Vibe Shot kúpite najlacnejšie v tomto e-shope!

DSC01813

Fotoaparát, ktorý svojou kvalitou ohromí

Nepochybne pre mnohých bude jedným z hlavných lákadiel fotoaparát. Lenovo Vibe Shot prichádza so 16 MPx snímačom, ktorý disponuje trojitým LED bleskom, optickou stabilizáciou obrazu a infračerveným automatickým zaostrovaním. Celý snímač je potom krytý odolným zafírovým sklom. Na prenej strane nájdeme 8 MPx selfie kameru s panoramatickým režimom. O kvalitách fotoaparátu rozprával na prezentácii profesionálny fotograf Peter Frolo, ktorý mal možnosť zariadenie testovať zopár týždňov. Počas prezentácie viackrát spomenul výborné výsledné fotografie, ktoré sa dajú použiť aj na umelecké účely. Videli sme aj zopár príkladov, ktoré nás veľmi milo prekvapili a za svoju fotografickú kvalitu sa novinka hanbiť nemusí. Fotografie majú výborné detaily a ostrosť. Po softvérovej stránke Lenovo Vibe Shot ponúka 3 režimy, z ktorých každý sa hodí do iného prostredia.

DSC01846

Výborná výbava aj pod kapotou

Hnacím motorom novinky je 8 jadrový procesor Snapdragon 615 taktovaný na frekvenciu 1,7 GHz. Sekunduje mu 3 GB RAM a 32 GB interné úložisko, ktoré je možné rozšíriť pomocou microSD kariet. Novinka, ako aj ostatné smartfóny spoločnosti Lenovo, ponúka DualSIM funkcionalitu s podporou LTE. Dlhú výdrž zaručí batéria o kapacite 3000 mAh.

DSC01859
Lenovo Vibe Shot je výborné zariadenie, ktoré sa radí medzi to najlepšie v strednej triede. Novinka bude dostupná v troch farebných prevedeniach, z ktorých biela verzia bude k dispozícii u partnerov Lenova už budúci týždeň. Štartovacia cenovka je nastavená na 399 €. Ostatné verzie by mali byť dostupné druhý septembrový týždeň. U nás v redakcii sa už nevieme dočkať, kedy k nám tento zaujímavý kúsok zavíta a budeme ho môcť dôkladne porovnať s konkurenciou.

Lenovo Vibe Shot Dual môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


DSC01925

Nižšie v galérii si môžete prezrieť reálne fotografie

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP