Lenovo chystá nadupaný smartfón s novým Exynos 8870 procesorom

banner-minote-pro
Na slovensku jedna z najpopulárnejších spoločností, spoločnosť Lenovo, sa plne sústreďuje na nový rok, v ktorom, ako dúfame, zaznamená ešte výraznejšie úspechy. Dopomôcť k tomu má aj záhadné zariadenie, o ktorom sme sa dnes dozvedeli veľmi podstatnú informáciu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nie je žiadnym tajomstvom, že procesory Exynos sú proste špičkové a prinášajú najlepší pomer výkonu v porovnaní s energetickou náročnosťou. Týmto smerom sa vydala aj spoločnosť Meizu, ktorá so svojim smartfónom Pro 5 spravila fantastický krok do najlepšieho segmentu. Predbežné úniky naznačujú použitie procesorov Exynos aj v prípade top smartfónu pre rok 2016, Meizu Pro 6.

Lenovo VIBE P1 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Ako vidíme, táto stratégia prináša ovocie a všimlo si to aj Lenovo. Dnes sa na svetlo sveta dostali informácie, ktoré naznačujú použitie procesora Exynos 8870 pri záhadnom Lenovo smartfóne, ktorý by mohol zavítať už začiatkom roka. V prípade, že Lenovo naozaj využije tento procesor, môže sa stať, že sa nám rysuje vážny kandidát pre najlepší smartfón roka 2016.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]