Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

V posledných týždňoch trh zaznamenáva zvýšenú predajnosť smartfónov, ktoré obsahujú veľkú batériu a pre používateľa sa tak stávajú zaujímavým kúskom. O týchto zaujímavých kúskoch sme vám priniesli článok v podobe novinky od spoločnosti Mlais MX. Zahanbiť sa nenechá ani Lenovo a dnes predstavilo model K80 s obrovskou 4000 mAh batériou.

[/blockquote]

LENOVO P70 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Novinka ponúkne 5,5 palcový displej s Full HD rozlíšením, ktorý je zasadený do tela s vysokou úrovňou spracovania. O výkon sa v tomto prípade postará procesor z dielne známeho výrobcu Intel Atom s taktom 1,8 GHz, ktorému bude sekundovať neskutočných 4 GB operačnej pamäte RAM. Na zadnej strane nájdeme 13 MPx fotoaparát s optickou stabilizáciou obrazu. O softvérovú časť sa bude starať najnovší Android 5.0 s vlastnou nadstavbou od Lenovo.

Lenovo-K80
Lenovo patrí medzi najväčších výrobcov na trhu a s týmto modelom chce svoje potvrdiť. Konkurentov v tomto segmente je veľa, no Lenovo bude určite patriť medzi najpredávanejšie, o tom niet pochýb. Lenovo K80 sa začne predávať najprv v Číne koncom mája a to za odporúčanú cenu 285 €. Dostupný bude aj variant s 2 GB RAM a 32 GB vnútornou pamäťou. Neskôr by sa mala novinka dostať aj do Európy, no cena bude pravdepodobne o niečo vyššia.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú