banner-redmi-3sPosledné dni nás doslova zaplavujú informácie o Xiaomi Redmi Pro alebo o Xiaomi Mi Notebooku. Do mnohých špekulácií priniesol dnes trochu pravdy sám CEO Xiaomi, Lei Jun.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Na sociálnej sieti Weibo pridal príspevok, v ktorom oficiálne potvrdil použitie 10-jadrového procesora MediaTek Helio X25. Možné informácie o použití slabšieho Helia X20 sa teda nenaplnili. Pre pripravovanú novinku je však táto situácia len a len pozitívna a Redmi Pro jasne zaútočí na konkurenciu ako LeEco Le 2 alebo dokonca aj na Meizu Pro 6. O hodinu neskôr prišiel ďalší status od Lei Juna, ktorý riešil duálny fotoaparát. CEO Xiaomi nepriamo potvrdil použitie duálneho fotoaparátu, pomocou ktorého bude novinka po fotografickej stránke konkurovať aj smartfónom z high-end segmentu.

TIP: Prvé fotografie, ktoré pochádzajú z duálneho fotoaparátu Xiaomi Redmi Pro

Xiaomi Redmi 3S 2GB/16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


potvrdenie-helio-x25-redmi-pro

Táto veľmi dobre vyzerajúce novinka z dielne Xiaomi nám robí posledné dni veľkú radosť. Nepochybujeme, že mnohí fanúšikovia giganta zdieľajú rovnaký názor a už sa nevedia dočkať predstavenia. Nesmieme zabúdať ani na dávnejšie potvrdenie OLED displeja, no zatiaľ nevedno, akú uhlopriečku ponúkne zobrazovací panel. Očakáva sa tiež použite až 4 GB operačnej pamäte RAM, operačného systému Android 6.0 Marshmallow a samozrejme aj DualSIM funkcionality. Objavili sa dokonca aj také správy, v ktorých figuroval nový Xiaomi smartfón, ktorý bude disponovať plnou podporou LTE.

xiaomi-redmi-note-4-nove-foto

TIP: Nový smartfón od Xiaomi s plnou podporou LTE sietí prešiel certifikáciou, jedná sa o Redmi Pro?

Nič iné nám neostáva, ako netrpezlivo čakať na 27. júl, kedy sa bude konať už toľko spomínaná konferencia s množstvom zaujímavých noviniek. My vám určite prinesieme tie najčerstvejšie správy a podrobné informácie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP