banner-redmi-3s
Premiérové použitie duálneho fotoaparátu v smartfóne od Xiaomi sa nezadržateľne blíži. Už 27. júla uzrie svetlo sveta novinka menom Redmi Pro, ktorá bude disponovať duálnym fotoaparátom na zadnej strane.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Hneď z rána nás prekvapili fotografie, ktoré sú pravdepodobne vytvorené práve novinkou z dielne Xiaomi. Nespornú výhodou duálnych fotoaparátov je takzvaný bokeh efekt pozadia, čiže rozostrenie pozadia. Práve pri duálnych snímačoch sa ten hlavný zameriava len na fotografovaný objekt a sekundárny snímač môže fotkám dodať luxusný efekt rozostreného pozadia. Na týchto fotografiách od Xiaomi je práve bokeh efekt najviac prezentovaný a spoločnosť nám chce jasne naznačiť, že máme očakávať kvalitný duálny fotoaparát.

Xiaomi Redmi 3S 2GB/16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Xiaomi Redmi Pro podľa uniknutých fotiek zvolí veľmi elegantné riešenie snímačov, ktoré sú umiestnené pod sebou. Fotografie obsahujú aj exif informácie, ktoré nám približujú, aké špecifikácie novinka ponesie. Fotografie boli vytvorené cez MediaTek Camera App, čo znamená, že smartfón ponúkne procesor MediaTek. Clonové číslo je f/2.0 a vyzerá to tak, že fotografie sú v 5 MPx rozlíšení, no pravdepodobne ich niekto zmenšil pri nahrávaní. Ďalej sa teda očakáva 5,5-palcový FullHD OLED displej, 3/4 GB RAM pamäte, Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou MIUI a DualSIM funkcionalita.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom