Nový smartfón od Xiaomi s plnou podporou LTE sietí prešiel certifikáciou, jedná sa o Redmi Pro?

Teraz čítate
Nový smartfón od Xiaomi s plnou podporou LTE sietí prešiel certifikáciou, jedná sa o Redmi Pro?

banner-redmi-3s
Opäť sa nám pripomína toľko ospevovaná konferencia spoločnosti Xiaomi. Ak by ste však náhodou stále nevedeli, tak vedzte, že 27. júla predstaví táto svetovo uznávaná spoločnosť viacero významných produktov. Okrem prvého Xiaomi notebooku sa tak dočkáme menšieho reštartu smartfónov série Redmi.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi Redmi Pro bude zjednodušený názov najnovšieho zariadenia, ktoré sa pridá k ostatným súrodencom tejto modelovej rady. O tomto smartfóne vieme toho už vcelku požehnane, no doteraz nepadlo žiadne oficiálne potvrdenie jeho špecifikácií. Predchádzajúce úniky sa vo viacerých bodoch rozchádzajú, čo taktiež nie je veľmi potešujúce. Smartfón by mal byť poháňaný procesorom Helio X20, prípadne Helio X25. Tomu bude sekundovať 3 GB / 4 GB pamäť RAM spolu s interným úložiskom, ktoré bude dostupné v rôznych veľkostiach. Najnovší únik pochádzajúci z čínskeho internetu nám však odhaľuje, že by Xiaomi Redmi Pro mohol prísť s plnou podporou európskych LTE sietí.

Xiaomi Redmi 3S 2GB/16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


da7ecc33303c40929bed5c1de081aab1

65bc19a6763c40edb68dfba59a671e3f

Túto radostnú novinu nám odhalila čínska internetová stránka, ktorá sa zaoberá certifikáciou kvality nových zariadení. Okrem toho taktiež priniesla informácie, že smartfón bude napájaný adaptérom s výstupom 5V / 2A. Tieto informácie však opäť treba brať s miernou rezervou, keďže stále nie je celkom jasné, či informácie na obrázkoch skutočne pochádzajú z nového Redmi Pro. Jednať by sa mohlo aj o Xiaomi Redmi Note 4, ktorý taktiež sprevádza vlna nejasností. 27. júl sa však nezadržateľne blíži a nám zatiaľ nezostáva nič iné ako čakať na to, čo nám čínsky gigant prinesie.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
17%
Páči sa mi to
58%
Chcem to
21%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
4%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]
 • Kubo102030

  Tak to by bola veľká revolúcia ale moc tomu neverím…

 • Josef Kubín
  • kadison

   Tak to by bola paráda. Možno je to tá tajvanska verzia. Ešte keby je verzia 3/32 tak neváham a objednávam.

 • marek7610

  Mimo tému. Cez GearBest som objednal další mobil v mojich objednávkach cez tento e-shop 21. Hnevalo ma že tri týždne bol shop bez odozvy tak som im napísal trošku nahnevane a poznamenal som že 21 mobil a doteraz som nema s nimi zlú skúsenosť a teraz ma ignorujú. Behom 24hodín bola odozva ako sa ospravedlnuju, ze objednávku prehliadli. Ok vravím si stáva sa. Po týždni mi posielajú fotku že balík je v Prahe a že zabezpecia ako odškodné že balík neostane na colnici. Pozerám na fotku s pošty kde bol balík v nom aspoň si myslím mobil a na ňom: odosielatel nejaká pražská spoločnosť a prímateľ ja. Ako toto dokázali? Keď toto dokázali pri mňe, prečo to takto nerobia aj pri iných objednávkach? Som im poďakoval a zároveň požiadal že či pri dalších objednávkach dokážu zopakovať tento postup. No už na toto som odpoveď nedostal. To môj poznatok z GearBestu.

  • ekraCZ

   Dobrý den, mám trochu podobnou zkušenost. Před týdnem (14.) údajně odeslali balík. Na balíku je taktéž vidět, že odesílatel je z Prahy a dopravní společnost – Česká pošta. Nicméně, sledovací číslo balíku, (které je vidět na fotce) není v evidenci a nelze ho sledovat. Do dnes mi balík nepřišel, včera jsem psal na Live chat a tam jsem dostal odpovědi, že mi zboží posílali z Číny (WTF?). Máte již balík doma? Vůbec to nechápu.

   • marek7610

    Este ho nemám. Čakám čo s toho bude ?

 • Zbyňa

  No hlavně nebuďte natěšení předčasně, u MI5 byly uníky taky dlouho s LTE B20 a víme kde je realita.