banner-redmi-3s
Opäť sa nám pripomína toľko ospevovaná konferencia spoločnosti Xiaomi. Ak by ste však náhodou stále nevedeli, tak vedzte, že 27. júla predstaví táto svetovo uznávaná spoločnosť viacero významných produktov. Okrem prvého Xiaomi notebooku sa tak dočkáme menšieho reštartu smartfónov série Redmi.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi Redmi Pro bude zjednodušený názov najnovšieho zariadenia, ktoré sa pridá k ostatným súrodencom tejto modelovej rady. O tomto smartfóne vieme toho už vcelku požehnane, no doteraz nepadlo žiadne oficiálne potvrdenie jeho špecifikácií. Predchádzajúce úniky sa vo viacerých bodoch rozchádzajú, čo taktiež nie je veľmi potešujúce. Smartfón by mal byť poháňaný procesorom Helio X20, prípadne Helio X25. Tomu bude sekundovať 3 GB / 4 GB pamäť RAM spolu s interným úložiskom, ktoré bude dostupné v rôznych veľkostiach. Najnovší únik pochádzajúci z čínskeho internetu nám však odhaľuje, že by Xiaomi Redmi Pro mohol prísť s plnou podporou európskych LTE sietí.

Xiaomi Redmi 3S 2GB/16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


da7ecc33303c40929bed5c1de081aab1

65bc19a6763c40edb68dfba59a671e3f

Túto radostnú novinu nám odhalila čínska internetová stránka, ktorá sa zaoberá certifikáciou kvality nových zariadení. Okrem toho taktiež priniesla informácie, že smartfón bude napájaný adaptérom s výstupom 5V / 2A. Tieto informácie však opäť treba brať s miernou rezervou, keďže stále nie je celkom jasné, či informácie na obrázkoch skutočne pochádzajú z nového Redmi Pro. Jednať by sa mohlo aj o Xiaomi Redmi Note 4, ktorý taktiež sprevádza vlna nejasností. 27. júl sa však nezadržateľne blíži a nám zatiaľ nezostáva nič iné ako čakať na to, čo nám čínsky gigant prinesie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom