Disney+ včera predstavilo v rámci svojho výročia explóziu nových projektov a okrem seriálov zo sveta MCU a Star Wars konečne potvrdil aj správy o natáčaní nového Predátora.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Špekulácie o existencii reštartu Predátora boli vonku už dlhšie, no jeho nový názov aj dátum vydania boli oficiálne oznámené až tento piatok ako súčasť propagačnej akcie Disney Plus Day.

Snímka s vesmírnym zabijakom bola predstavená pod novým názvom „Prey“, čím sa vyvrátili informácie o pôvodnom označení „Skulls“. Réžie prequelu sa zhostí Dan Trachtenberg, ktorý sa divákom pripomenul originálnou sci-fi drámou 10 Cloverfield Lane.

Príbeh snímky by mal byť prvýkrát originálne zasadený do minulosti spred 300 rokov a ústrednou postavou bude Nara, skúsená bojovníčka, ktorá zúrivo chráni svoj kmeň Komančov pred inteligentným mimozemským predátorom. Zaujímavosťou je, že hlavnú ženskú hrdinku si zahrá americká herečka Amber Midthunder, ktorá má taktiež domorodý pôvod.

Kedy začne lovecká sezóna?

Zatiaľ nie je jasné, či sa Prey dostane aj do kín. Na Disney Plus Day štúdio oznámilo, že nový film s predátorom vyjde niekedy v lete budúceho roka a bude debutovať na streamovacej službe Hulu, ktorej väčšinu vlastní rovnako spoločnosť Walt Disney.

Séria Predátor sa začala v roku 1987, keď ešte s pôvodným názvom exceloval v hlavnej úlohe Arnold Schwarzenegger. Odvtedy bolo vydaných päť ďalších titulov z tejto franšízy, naposledy nevydarená verzia z roku 2018 v réžii Shanea Blacka.

TMDB

Prey bude opäť produkovaný spoločnosťou 20th Century Studios, pre ktorú je táto značka jedným z klenotov, ktorý spoločne s X-Menmi a sériou Votrelec odkúpilo v roku 2017 štúdio Disney.

Viacerí fanúšikovia sa odvtedy obávajú o budúcnosť týchto vyslovene hororových R-kových filmov v rukách rodinne ladeného Disney. To, aký charakter bude mať reštart tejto série a či sa ešte niekedy dočkáme verzie s R-kovým ratingom, sa dozvieme budúci rok.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú