Streamovacia služba Disney+ oslavuje dva roky od svojho spustenia a narodeninový deň spoločnosť oslávila vo veľkom štýle. Predstavila nálož noviniek zo sveta MCU.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Začnime seriálom Moonknight, ktorý sa na platforme objaví počas budúceho roka. Hlavnú rolu si tu zahrá Oscar Isaac, v seriáli stvárni milionára a bývalého mariňáka, ktorý získa schopnosti starovekého egyptského Boha noci a mesiaca.

O novinke sa hovorí ako Indianovi Jonesovi zo sveta Marvelu,  v role showrunnera sa oň postará Jeremy Slater, ktorý má na svedomí vynikajúcu Umbrella Academy. Očakávame preto vydarený mix akcie a dobrodružnej zábavy.

Pozornosť budí aj Bruce Banner v prichádzajúcej novinke She-Hulk, aj keď titulná rola tu bude patriť jeho sesternici – právničke Jennifer Walters v podaní herečky Tatiany Maslany. Tá získa Hulkove schopnosti po krvnej transfúzii a seriál sa bude sústrediť skôr na ňu ako na Brucea Bannera.

Prvý náhľad do svojho sveta ponúkla aj novinka Ms. Marvel, ktorej sme sa mali podľa pôvodných plánov dočkať ešte tento rok, nakoniec nový seriál pravdepodobne uvidíme až v druhej polovici budúceho roka.

Podobne ako Shang-Chi, aj v centre seriálovej novinky Ms. Marvel sa ocitne hrdina s ázijskými koreňmi. Tentokrát pôjde o Kamalu Khan, klasickú dospievajúcu tínedžerku a obrovskú fanúšičku komiksov, ktorá zhodou nepravdepodobných udalostí nakoniec sama začne disponovať superhrdinskými schopnosťami.

Udalosť ďalej sprevádzalo viacero menších noviniek. Seriál What If…? sa dočká pokračovania v podobe druhej série, Disney poteší aj milovníkov animovaných sérií, ktorých bolo oznámených hneď niekoľko.

Pozornosť púta napríklad X-Men ’97, ktorý bude zasadený do 90. rokov a predstaví príbehy jedných z najobľúbenejších postáv univerza. Seriál príde v roku 2023.

Pozornosť si pýta aj nový animovaný seriál Spider-Man, ktorý divákom predstaví začiatky Spideyho v univerze MCU. Seriál ponesie názov Spider-Man: Freshman Year, hlavnú postavu by mal nahovoriť Tom Holland.

Prečítaj si aj
Loki je len začiatok a Marvel ide bomby. Toto sú všetky MCU projekty, ktoré prídu najbližšie roky

Z animákov boli ďalej oznámené seriály I Am Groot aj Marvel Zombies, ktorá predstaví alternatívnu realitu MCU, kde superhrdinovia bojujú proti hordám zombíkov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú