banner-le-max-2
September bude plný nových smartfónov a tiež aj vlajkových lodí mnohých výrobcov smartfónov z celého sveta. Medzi nich by sa malo pridať aj mladé čínske LeEco, ktoré má v príprave viacero nových modelov. Medzi nimi je aj údajný LeEco Pro 3.

O pripravovanom vlajkovom modeli spoločnosti LeEco, LeEco Pro 3, sme už niekoľkokrát počuli. Naposledy minulý týždeň, kedy smartfón prešiel populárnym AnTuTu Benchmarkom, kde smartfón dosiahol priam neuveriteľné skóre – 163 546 bodov! Takýto obrovský (hrubý) výkon má zabezpečovať najnovší Qualcomm Snapdragon 821 procesor, ktorý bude integrovaný do kovovej konštrukcie hrubej len 7 mm. Pýtate sa, čo bude s batériou? Snapdragon 821 je síce energeticky nenáročný procesor, no predsa by sa hodila väčšia batéria. LeEco zrejme splní naše sny a model Pro 3 by sa mohol aspoň priblížiť k našim túžbam. Batéria ukrytá v ňom má totižto obsahovať kapacitu neuveriteľných 5000 mAh!

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

le-pro-3-benchmark-antutu

Pre porovnanie si môžeme napríklad zobrať smartfón Gionee M6, ktorý taktiež obsahuje 5000 mAh batériu, no jeho konštrukcia má hrúbku 8,2 mm. Taký Xiaomi Redmi Note 3 (Pro) disponuje 4100 mAh batériou v tele hrubom 8,7 mm. Uvidíme, či sa teda tieto informácie potvrdia a LeEco naozaj dokáže integrovať batériu s tak veľkou kapacitou do tak tenkej konštrukcie. LeEco Pro 3 bude tiež vybavený novým softvérom s novým video obsahom, integráciou sociálnych sietí a ďalšími formami zábavy. Keďže smartfóny od LeEco sú primárne určené pre čínsky trh, funkčnosti týchto služieb sa u nás nedočkáme. Aspoň zatiaľ.

LeEco-Pro-3-b

Čo sa ostatných špecifikácií týka, hardvér LeEco Pro 3 bude okrem Snapdragonu 821 tvoriť aj 6 GB RAM pamäť, 64 GB vnútorná pamäť (pravdepodobne bez slotu pre microSD karty), 16 MPx zadný fotoaparát a 8 MPx predná selfie kamera. Predstavenie sa očakáva ešte tento mesiac, no presný dátum zatiaľ známy nie je.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom