banner-le-max-2Veríme, že ak nás pravidelne sledujete, určite viete o predstavení nového smartfónu od LeEco. Toto predstavenie prebehne niekedy začiatkom septembra a mnohých fanúšikov láka hlavne premiérové použitie ultra-výkonného procesoru Snapdragon 821.  

Doteraz sme mali k dispozícii len oficiálne údaje od Qualcommu o hrubom výkone tohto nového čipsetu. Pre všetkých milovníkov čísiel tu však máme prvé skóre v reálnom smartfóne. Pri pohľade na skóre 163 546 bodov sa nejednému používateľovi zatočí hlava. Toto je pomaly výsledok, ktorý by skôr charakterizoval vcelku výkonnú hráčsku zostavu stolového počítača. Doteraz sa povrávalo, že smartfónom od LeEco so Snapdragon 821 bude model Le 2S, no tak sa zdá, že spoločnosť mení názov zariadenia.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

le-pro-3-benchmark-antutu

Procesoru nahrávalo do tandemu až 6 GB operačnej pamäte RAM a 64 GB interné úložisko. Zo špecifikácií sa dá vyčítať aj 16 MPx zadný a 8 MPx predný fotoaparát. Nepochybujeme, že nový LeEco smartfón bude poriadna beštia s výkonom na niekoľko rokov dopredu. Stále však nie je jasné presné označenie, na ktoré si budeme musieť pravdepodobne počkať až do oficiálneho predstavenia. Čo hovoríte na tento neuveriteľný výkon?

TIP: Xiaomi Mi5S a LeEco Le 2S budú spolu súperiť o titul najlacnejších smartfónov so Snapdragonom 821

le-pro-3-antutu-listing

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom