Čínsky výrobca LeEco s výrobou nových smartfónov síce oficiálne skončil, no zanechal po sebe niekoľko perfektných kúskov, ktoré sa stále dopredávajú. Model LeEco LeRee Le 3 je jedným z nich.

Jeden z vôbec najlepších kúskov pod 100 €

LeEco LeRee Le 3 nájdeš v našom FonTech Shope v lákavej cene. Pri jeho výbave ide o naozaj atraktívnu cenovku 89 €. Nechýba pritom skvelá možnosť v podobe poistenia voči colným poplatkom. Táto služba zaistí, že po zaplatení colných poplatkov ti budú v plnej výške preplatené.

Kúpiť LeEco LeRee Le 3 s plným LTE za 89 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Nesmieš však váhať, pretože LeEco LeRee Le 3 je v tejto cene dostupný len v šiestich kusoch. Ak ťa smartfón upútal, tak máš skvelú príležitosť získať ho v cene, ktorá sa oplatí.

Duálny fotoaparát a výkonný hardvér

Hlavnými prvkami celokovovej konštrukcie na prednej strane je 5,5 palcový displej s čiernymi rámikmi, ktoré dokonalo navodzujú dojem bezrámikovosti. Nezabudlo sa ani na trojicu podsvietených kapacitných tlačidiel.

Duálny fotoaparát u LeEco je stále celkom novinkou, v tomto prípade ide o jeho druhé použitie po smartfóne LeEco Le Pro 3 AI. Aj v tomto prípade je použitá kombinácia dvoch 13 MPx snímačov. Tá si poradí so záznamom až 4K videa pri 30 fps alebo spomaleného videa pri 120 fps. Nechýba tradične ani duálny LED blesk a zadná čítačka odtlačkov prstov.

Pod povrchom pracuje 8-jadrový čipset Snapdragon 652 so 4 jadrami Cortex A72 pri 1,8 GHz a 4 jadrami Cortex A53 pri 1,4 GHz. K dispozícii sú tiež 3 GB operačnej pamäte RAM a interné úložisko s kapacitou 32 GB. Dušou zariadenia je operačný systém Android 6.0.1.

Podpora DualSIM je doplnená i o podporu všetkých slovenských LTE frekvencií (vrátane 800 MHz). Rýchle pripojenie na internet zabezpečí dvojkanálová WiFi 802.11 a/b/g/n/ac a komunikáciu s internetom veci zase Bluetooth 4.2. Integrovaná batérie ponúka kapacitu až 4000 mAh a jej nabíjanie prebieha cez USB Type-C rozhranie.

3,5 mm jack vstal z popola

O LeEco je známe, že presadzuje digitálny zvuk. Ako prví na svete „zabili“ 3,5 mm zvukový jack, založili a zdokumentovali štandard prenosu zvuku cez USB-C a aktívne šírili túto myšlienku ďalej. Dnes sa však stávame svedkami jeho návratu a káblové slúchadlá sú pri LeRee Le 3 opäť vítané.

Výber poistenia voči colným poplatkom:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú