LeEco Le 2S ponúkne nádherný dizajn, Snapdragon 820 a 4 GB RAM

banner-le-max-2Spoločnosť LeEco sa za pomerne krátku dobu pôsobenia na trhu dokázala dokonale etablovať a získať si veľké masy fanúšikov po celom svete. Tí netrpezlivo očakávajú predstavenie novinky s názvom LeEco Le 2S, ktoré je naplánované na 7. septembra. Čakanie však spríjemnil jeden z vrchných predstaviteľov spoločnosti, ktorý nám prostredníctvom sociálnej siete Weibo prezradil, čo môžeme od novinky očakávať.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Spomínaný príspevok je skôr takou úvahou a približuje nám myšlienkové pochody, ktoré prebiehajú v hlave viceprezidenta spoločnosti LeEco, Feng Xinga. Rozpísal sa o konštrukciách našich obľúbených mobilných zariadení. Podľa jeho slov sa často pri výrobnom procese podcení dizajn alebo sa použijú lacnejšie materiály, ktoré majú za následok horšiu kvalitu smartfónov. Taktiež skritizoval zariadenia, ktoré sú vyrobené z lacných plastových materiálov náchylných na poškodenie. Na konci už iba naznačil, že najnovšie, a ani žiadne iné zariadenie s logom tejto spoločnosti, nebude disponovať nekvalitnou konštrukciou.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

le-2s-executive-comment-weibo

TIP: LeEco Le 2S prešiel známym GFXBenchom

Vzhľadom na toto prehlásenie je jasné, že novinka príde s impozantným riešením konštrukcie, ktorá by ho mala odlišovať od zariadení, na ktoré sme tradične zvyknutí. Pri pohľade na zariadenie, z ktorého pochádza najnovší príspevok Feng Xinga, však nastáva mierne prekvapenie. Podľa neho to totižto vyzerá tak, že 7. septembra neuzrie svetlo sveta iba LeEco Le 2S, ale i jeho vylepšená verzia s prívlastkom Pro. Nakoniec však môže byť všetko úplne inak a smartfón, ktorý sme doteraz nazývali LeEco Le 2S, môže byť zhodný s tým, ktorý sociálna sieť vyhodnotila ako LeEco Le 2S Pro. Informácie o Pro verzii sa objavili vôbec po prvý krát a nie je celkom jasné, či sa skutočne dočkáme viacerých verzií.

le2s-weibo-fotka(4)

le2s-weibo-fotka(1)

Pripravovaný smartfón má po stránke špecifikácií ponúknuť 5,5″ FullHD displej s takmer nulovými bočnými rámikmi. O enormný výkon sa postará procesor Snapdragon 820 (Snapdragon 821), pamäť RAM nadobudne hodnotu 4 GB RAM a vnútorná úložisko bude dosahovať kapacitu 32 GB. Fotografie bude zabezpečovať 16 MPx snímač vzadu a 8 MPx fotoaparát vpredu. Pod kovovou konštrukciou sa bude ukrývať aj obrovská, 5000 mAh batéria. Ak sa nad týmito špecifikáciami trochu zamyslíme, tak tu je istá možnosť, že lepšie parametre čítajúce procesor Snapdragon 821 a 8 GB RAM pamäte by skutočne mohli naznačovať existenciu smartfónu LeEco Le 2S Pro.

TIP: LeEco Le 2s príde aj v čiernom farebnom vyhotovení

leeco-le-2s-displej

Displej Le 2S s minimálnymi rámikmi po obvode

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
73%
Chcem to
0%
Mám to
18%
Nepáči sa mi to
9%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]