banner-le-max-2
August sa pomaly končí a prichádza september, ktorý bude plný nových smartfónov. Jedným z nich bude aj LeEco Le 2s, ktorého predstavenie je už naozaj za rohom. Svedčí tomu aj fakt, že úniky o novom smarfóne z dielne tohto čínskeho výrobcu sú už veľmi časté.

Opäť tu máme nový únik o pripravovanom LeEco Le 2s. Tentokrát sa jedná o fotografie, ktoré odhaľujú zadnú časť smarfónu v čiernej farbe. Na nových snímkach si na kovovej konštrukcii môžme stále jasne všimnúť umiestnenie antény, ktorej tvar bol už dávnejšie zvestovaný na XDA developers. Týmto sa teda potvrdzuje výroba minimálne v dvoch farbách, a to v zlatej a konečne aj čiernej farbe. V hornej časti sa nachádzajú dva otvory. Prvý z nich je určený pre fotoaparát s LED bleskom. Pod ním sa bude nachádzať snímač odtlačkov prstov.

LeEco Le 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

leeco-le-2s-zadna-strana-cierna-1

Nové LeEco Le 2s príde už 7. septembra. Z doterajších informácií vieme, že bude disponovať FullHD displejom s pravdepodobne 5,5-palcovou uhlopriečkou. Vo svojom vnútri bude ukrývať Snapdragon 820 / 821 doplnený o 4 GB / 8 GB pamäte RAM. Hlavný fotoaparát dostane 16 MPx snímač, selfie snímky bude zabezpečovať 8 MPx fotoaparát na prednej strane. Kombináciu uzatvára obrovská 5000 mAh batéria, ktorá by mala zaručiť dlhú výdrž na jedno nabitie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom