Čínske smartfóny už dlhšie zažívajú obrovský boom a nové publikum si hľadajú veľmi ľahko. Ani nečudo, keď za veľmi nízke ponúkajú kvalitnú výbavu hodnú oveľa drahších konkurentov. Presne také je aj LeEco Le S3, známe tiež ako LeEco (LeTV) Le 2 Pro.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Smartfón, ktorý ešte minulý rok patril medzi kráľov strednej triedy, sa teraz predáva za cenu najlacnejších low-end kúskov.

Nový cenový extrém vo FonTech Shope

Smartfón LeEco Le S3 (X626) vo verzii s poriadnou 4 GB RAM pamäťou a 64 GB vnútorným úložiskom si vďaka exkluzívnemu kupónu, ktorý nájdeš len vo FonTech Shope, môžeš zakúpiť za neskutočných 95 €. Za túto doposiaľ najnižšiu cenu ho dostanú len prví piati najrýchlejší záujemcovia.

Kúpiť LeEco Le S3 so 64 GB pamäťou za 95 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Obrovskou výhodou je aj najnovšia služba predajcu Gearbest, ktorý ti preplatí prípadné colné poplatky v plnej výške. Poštovné až k tebe domov cez Registered Airmail je pritom úplne zadarmo.

LeEco Le S3

Najlacnejší 10-jadrový smartfón so 4 GB RAM

Vďaka aktuálnej cene sa LeEco Le S3 môže pochváliť titulom najlacnejšieho 10-jadrového smartfónu. Jeho hnacím motorom je procesor MediaTek Helio X20 s desiatimi jadrami o takte 2,3 GHz. Ak by sme mali vyjadriť výkon tohto procesora číselne, išlo by o 90 000 bodov dosiahnutých v známom AnTuTu Benchmarku. Plynulý multitasking zabezpečí dostatočná 4 GB RAM pamäť, pričom pre tvoje dáta je k dispozícii až 64 GB vnútorného úložiska. Všetok obsah sa potom zobrazuje na kvalitnom 5,5″ IPS displeji s klasickým FullHD rozlíšením.

LeEco Le S3

Operačným systém Android 6.0 Marshmallow prekrytý nadstavbou eUI 5.8 je dostupný aj v slovenskom a českom jazyku. Fotografie vytvára kvalitný 21 MPx hlavný fotoaparát, ktorý disponuje clonou f/2.0, zaostrovaním PDAF a podporou nahrávania kvalitných 4K videí. Predná 8 MPx selfie kamera ponúka clonu f/2.2 a 76,5 stupňový záber. LeEco Le S3 zaujme aj reverzibilným USB Type-C konektorom s bezstratovým prenosom zvuku, snímačom odtlačkov prstov, 3000 mAh batériou, podporou DualSIM a 4G mobilného pripojenia, no frekvencie sú iba tri – 1800, 2100 a 2600 MHz.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
11%
Páči sa mi to
53%
Chcem to
11%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
16%
Neznášam to
11%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]