banner-le-max-2
September pre smartfónový svet každoročne znamená množstvo noviniek. Medzi prvými by sme tento rok mohli vidieť Mi Note 2 od Xiaomi, po ktorom má nasledovať LeEco s ich vynoveným LeEco Le 2S. Aj keď sa september blíži veľmi rýchlo, o druhom spomínanom smartfóne toho veľa nevieme.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Čínska spoločnosť LeEco podľa najnovších informácií plánuje vydať nový LeEco Le 2S, ktorý by mal byť vylepšenou verziou modelu Le 2. Výrobca to obdobne spravil pri modeli LeEco (LeTV) Le 1, ktorý dostal mierne vylepšenú verziu Le 1S. Vylepšený model druhej generácie svojho najlacnejšieho smartfónu plánuje LeEco predstaviť 7. septembra, čo je deň, kedy každoročne Apple predstavuje nové iPhony. Nebolo by teda žiadnou náhodou, ak by LeEco nový smartfón v tento deň naozaj predstavil, keďže výrobca sa už odjakživa snaží Apple konkurovať.

LeEco Le 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Prvotné fotografie smartfónu Cool1 sa teraz ukázali ako nepravé. Má ísť o nový LeEco Le 2S s 2,5D displejom.

O novom zariadení od LeEco nemáme zatiaľ veľa detailných informácií. Vieme však, že nový Le 2S bude pravdepodobne osadený Qualcomm Snapdragon procesorom. Nedostali sme sa k žiadnym potvrdeniam, ktoré by vraveli, že sa bude jednať o najnovší Snapdragon 821, no zasa to nebolo ani vyvrátené. Pôvodná verzia LeEco Le 2 ponúka dve verzie, kde prvá je osadená čipsetom MediaTek Helio X20. Druhá, určená pre indický trh, ponúka Snapdragon 652. Rovnako aj LeEco Le 2S má byť dostupné v dvoch verziách, pričom práve vyššia verzia smartfónu by mohla disponovať spomínaným Snapdragonom 821. Le 2S by mohol byť tiež prvý smartfón na svete s až 8 GB operačnou pamäťou RAM. Hardvér údajnej novinky vo vyššej verzii má zahŕňať aj 64 GB úložisko s duálny fotoaparát na zadnej strane.

TIP: Cool1 oficiálne spoznáme už 16. augusta

Kým ale budeme čakať na nový smartfón z dielne LeEco, môžeme sa tešiť aspoň z nového Cool1, ktorý pramení zo spolupráce spoločností Coolpad a LeEco. Predstavený bude už 16. augusta, pričom jeho výbava má zahŕňať Snapdragon 820 procesor, 4 GB RAM či duálny fotoaparát na zadnej strane.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom